Új hozzászólás Aktív témák

  • ghiottone

    nagyúr

    válasz GeryFlash #47 üzenetére

    Akkor sorban:

    1) 3 hete csak a nejlon hátlap van rajta, semmi más. Nem akarom kipróbálni egy törésteszten mit bír a hátlap, de szerencsétlen szögből kapva el a becsapodást tuti kinyiffanhat. Rendeltem már pár dolgot hozzá és ezek egy része péntekre itt is lesz.
    - Verizon Bumper - véletlenül az ebayen találtam. A legnagyobb előnye, hogy kompatibilis a modokkal, így a hátlap is maradhat, vagy bármi más, de körbe védve vannnak a szélek.
    - Imak sandstone tok - azt a gyürűt nem kell ráragasztani, ha nem muszáj.
    - Nillkin átlátszó tpu tok,
    - Nillkin hagyományos tok
    - Nillkin kinyitható tok - ezt még eddig én se láttam. Most jelenik meg amúgy egy újabb felpattintható Moto mod tok is - Marstak Smart flip cover, ha jól emlékszem.
    + Jövő héten érkezik a kőrisfa hátlap - az a bumperrel lesz csak hasznalva :)
    Otterbox sajna nincs a Z Playhez, de a linkelt tvcmall.com-os oldalon vannak, illetve lesznek majd biztos tokok. (Megbízható kínai bolt)

    2) A telefon szélessége miatt fura így egy kézzel használni a zsugorított kijelző tartalmat, de annyiban jobb, hogy a hüvelykujjal kényelmesen eléred a "kis" kijelző széleit.

    3) Ebben a hónappban lehet már elindul a frissítés. Az ázsiai modellek most kaptak októberi security patchet - a techdroideres srácok tegnap írták. USA-ban a Verizonos Play-ek pedig decemberi patchet kaptak. Ha esetleg még lesz a 7.x.x bétatesztje a francia retail verziókra, akkor itt úgyis jelzem (több korábbi Moto esetében volt szerencsém, de mostanában inkább az Indiai és a Brazil felhasználókkal bétáznak, a nagyobb piac miatt valószínűleg)

    4) Van tapasztalat S400-as Moto G, GPE, G2-k és S410-es (céges, pont ezt használtam előtte 1 hétig átmenetileg) Samsung Galaxy J5- höz képest lényegesebben jobb minőségben adja át a hangot ugyanazokkal a Xiaomi Piston füleseket használva.

    5) Nem hiszem. A Lenovo fórumun és az indiaiaknál is írták, hogy nincs rádió + a Moto Fm rádió appja nem kompatibilis.

    Viszont fura, hogy pont Amerikába lenne, mert ott azért az online zene- és rádióhallgatást eröltetik.

    Én köszönöm a méltató kommenteket, amelyeket jól esik olvasni. Ha még javítják a kamerát és esik az ára, akkor egyre jobb vétel lesz a telcsi.

    [ Szerkesztve ]

    "ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

Új hozzászólás Aktív témák