Új hozzászólás Aktív témák

  • gzoll

    tag

    Najó, azért azt meg kell kérdeznem, hátha valaki okosabb. A G4 Plus-ban én nagyon örültem ennek a megmozdítom a telefont felvillan az óra és értesítések dolognak. De most ebben a z2 play-ben ez folyamatosan felvillan minden szirszartól. Olyan mintha lenne egy mozgásérzékelő a tetején, és ha itt van mellettem az asztalon akkor még amikor gépelek akkor is random felvillan, megmozdítom a fejem felvillan, vezetés közben a konzolon szinte folyamatosan felkapcsol az értesítési kijelző és igazából eddig csak azzal tudtam megoldani ha ezt a moto kijelző nevű opciót teljes egészében kikapcsoltam. Baromira idegesítő, kijelzővel lefelé meg nem akarom folyanatosan különböző felületekre pakolni mert azért nem acélból van az az üveg. Szóval ha van erre valakinek valami megoldása akkor köszi, ha nincs akkor lekapcsolom a moto kijelzőt, és visszatérek a bekapcsoló gombos megoldáshoz.
    Egyébként minden rendben vele, csak ez a sok felvillanás már nekem sok, mert folyamatosan odatereli a tekintetem, méterekre meg nem akarom letenni mert amikor meg kell akkor itt a helye.

Új hozzászólás Aktív témák