Új hozzászólás Aktív témák

  • gzoll

    tag

    Azért megkérdezem hátha tudja valaki, hogy van e opció a 7-es android visszapiszkálására, mindenféle extra buheratudás nélkül?

    Pár nap alatt eljutottam odáig, hogy kalapáccsal szétzúzom ezt a sz@rt, és kihajítom a kukába. Az már biztos, hogy az életbe többet ennyi pénzt nem fizetek egy telefonért, és inkább 20ezer forintos kínai kacatot fogok használni mert még az is megbízhatóbb. Pár napja elkezdte a telefon, hogy az alkalmazásváltó gomb nem működik, újra kell indítani, utána működik egy kicsit majd megint nem működik. Appok ragadnak be, az értesítési sávba is beragadnak az értesítések, lekapcsol magától a zenelejátszó folyamatosan. Fúúúú nagyon kiidegel, most vissza fogom vinni a boltba ők meg gondolom elküldik a szervizbe, de pont azért is mertem ennyiért megvenni egy telefont, mert hát ennyiért csak jobban megbízható, és nem kell az időmet szervizeléssel meg újratelepítgetésekkel tölteni. Legrosszabb esetben eladom alkatrésznek, az árából meg veszek egy xiaomi telefont. Vááááá de mérges vagyok. :((( :((( :((( :((( :W

Új hozzászólás Aktív témák