Új hozzászólás Aktív témák

  • ghiottone

    nagyúr

    válasz Benoe77 #70 üzenetére

    A fórumban írták, hogy megint él. 1 éve, amikor vettem a Z2 Playt, akkor nekem is azt írták, amit neked. A számla feltöltését én is néztem, de elakadtam, így nem érdekel.

    Garanciáról jut eszembe.
    Anno márciusban vettem 2db X4-et az olasz amazonról. Az egyiket használtam 1-2 hónapot majd eladtam. Múlt héten jelezte a jelenlegi tulaj, hogy behalt az érintőkijelző és felvette a kapcsolatot a supportal, akik a TMX-hez irányították őt. Ott cserekészülékbe 3/32-est tudtak volna adni a 4/64-es helyett, ezért írt a tulaj az amazonnak, hogy mi a teendő ilyenkor.
    Az olasz amazon jelezte, hogy ez a készülék egy másik fiókból lett rendelve ezért onnan kellene rendezni a garanciális problémát. Erről kaptam értesítést én is és miután megbeszéltük a lehtséges forgítókönyvet elindítottam a fiókomból a garis ügyintézést.
    Az olaszok jelezték, hogy általában cserélik a készülékeket, de mivel nincs náluk készleten X, így visszatérítik a teljes vételárat, illetve a visszaküldés díját. - Ez is korrekt, de most jön a csavar - a support a TMX útján visszaküldte az X4-et és helyett adtak egy új 4/64-es Z3 Play cserekészüléket.

    "ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

Új hozzászólás Aktív témák