Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #71823360

    törölt tag

    válasz warrior93 #34 üzenetére

    Bár ez sosem volt a szakterületem, de mivel gyakorlatilag mindenes vagyok (házi- és rendszergizda is), így az ilyenekkel is foglalkozhatok.

    Feltételezem, hogy láttál már könyvelőt dolgozni, és sokszor egy másodperc alatt 5-6x is megnyomjuk az entert (pl.: esemény könyvelés). Ha ilyenkor dobja be a frissítő ablakot, és mondjuk határidő napja van, akkor izélhatom az előző napi felhő mentésem. Pótszerver van még az előző win 7-es velociraptorral, de határidő napján egy ilyen szituáció esetén szerintem esélytelen lennék.

    Win 7-ről muszáj volt váltani, mert szándékosan kinyírta az update-errel a picipuha (azóta már win 7 topik összefoglalóban szerepel), és melós gépeknél fontosnak tartottam a biztonsági frissítéseket. Gyakorlatilag használhatatlanná tette az MS a 2 magos nem ssd-s gépeket, és alapvetően 2 magnál nem kell több a kevés szálkezelés miatt (Kulcs-Soft), inkább "magas" IPC volt fontos (kliensek sandy G870, szerver i3-2130. 3 fázisú tápellátás miatt magas órajelű 65 wattos procikat preferálom).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák