Új hozzászólás Aktív témák

  • fonix232

    aktív tag

    válasz Toth_Jani #156 üzenetére

    és a szinte mindenűt elérhető nyílt vagy ingyenes WIFI hálózat.

    Ja. Annak a minőségéről, és biztonságáról ne is beszéljünk. Neked lehet hogy megoldott, mert kimozdulsz 2x naponta, egyszer munkába menet, egyszer vissza, de gondolj már bele, azok akik mondjuk két város között ingáznak, hogy oldják meg a netet! Sőt, a sima tömegközlekedési eszközökön sincs még fix WiFi hozzáférés. Egyedül a MÁV az ahol van ingyenwifi, de annak a minőségéről inkább ne is beszéljünk.

    Nem, a mai világban nem megoldás hogy nincs mobilnet. Főleg az nem, hogy az árakat folyamatosan emelik.

    Hasonlításképp, lassan két éve voltam utoljára Dániában, azelőtt egy évvel fejeztem be a tanulmányaimat ott, két évig kint éltem. (2012 őszétől 2014 nyaráig, majd 2015 tavaszán voltam utoljára). Mikor kint voltam, a legolcsóbb csomag amit vehettél, és normális volt, 125 korona, azaz cca. 5000Ft volt. Ebben benne volt a korlátlan beszélgetés, SMS és MMS, és 1GB internet (a kezdetekkor, ezt 2 hónap alatt kétszer duplázta meg a szolgáltatóm a "hűségemért", ingyen). 2015 tavaszán a reptérről kilépve egy khecinagy tábla fogadott, rajta a felirat - korlátlan hívás, SMS, MMS minden irányba, és 7GB internet, plusz alapkategóriás telefon, 2 év hűséggel, 75 korona. 3000Ft. HÁROMEZER. Abban az országban, ahol az emberek átlagfizetése a nettó másfél millió forintot verdesi...

    Mert csak.

Új hozzászólás Aktív témák