Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gabor85

    őstag

    válasz rennes6 #160 üzenetére

    Az érdektelen gyilkolás élvezete morális válságról árulkodik, bármilyen idős legyen a személy.
    Kérdezném azokat akik élvezik az értelmetlen ölést, a nyomasztó hangulatot, a realisztikus félelemérzet kimutatást (stb), mi a jó benne?

    És is játszok agresszív játékokkal, PL GTA4, én is hajtottam már végig a járdán, gyalogosokat elütve hogy csak úgy koppantak, felrepültek, stb...
    Én nem élveztem, mert azonnal ráhúztam erre a valóságalapot, és rájöttem, védtelen mebrek életét kioltani bűn. Kész. Álszent lennék persze ha azt mondanám, hogy rendőrök elől menekülve néha nem rövidebb út a járda... dehát istenem.
    Az utakon körültekintő, és figyelmes vezető vagyok, bátran állíthatom, inkább még túl óvatos is. Jól tudom hogy milyen következményei vannak egy elhibázott döntésnek, felelőtlen cselekedetnek. Egy volt buszsöfőr haverom három nő halálát okozta önhibáján kívül... Látni az összeomlásást, sokunkat elgondolkoztatott. Az életet én komolyan veszem, a versenyeztetésen kívüli agressziót mélységesen elítélem. Megnéztem a videót, hááát, felfordult a gyomrom...

    Ez a játék kihegyezetten lehetőséget teremtett arra, hogy hétköznapi, védtelen civilek mészárlását tette lehetővé, ráadásul rendkívül élethűen. Sokakban ez megbotránkozást vált ki. Bennem is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák