Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    válasz Crydan #4 üzenetére

    Az energiagazdálkodás részével egyetértek. De itt megint csak azt tudom mondani ha nem lennék kibékülve a 2 napos üzemidővel nem vettem volna meg a telefont.
    És igen kismillió teszt van a neten, amiből még vásárlás előtt 90%-os pontossággal tudni lehet, hogy meddig fogja bírni a telefon.
    Az optimalizálatlan rendszert meg a gyártónak kéne még a megjelenés előtt javítani! Nem utólag pechelgetni a rendszert. Az nem "frissítés" hanem a korábbi a gyártás során elkövetett hibák, hiányosságok javítása. Ez mondjuk minimum kategória. Lásd Sony Xperia S.

    Szóval én elvagyok az átlagos használat melletti 2 napos üzemidővel, a plusz energiatakarékosság kedves gesztus lenne a részükről. De igazából annyi szükségem sincs rá, hogy elindítsam a frissítést a telefonon.

    A programkompatibilitás már más kérdés. Ez tény. De én nem is akarok 3 évnél tovább használni egy telefont, mert elavul a fenébe... Már most tervezem az új vásárlását igaz még csak 1,5- 2 éves lesz.

    Szerk.: Azt a részt én is szomorúnak tartom, amikor valaki kiad egy telefont és nem az aktuális legújabb szoftver van rajta, hanem egy jóval régebbi. Lásd szintén Sony Xperia modellek 2.3-mal jönnek, frissíthetően 4.0-ra. De ez tényleg bosszantó. Hiszen ha már egyszer kint van a legújabb szoftver akkor illő lenne azzal árulni a megjelenő modelleket. Nem x évvel korábbival.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák