Új hozzászólás Aktív témák

  • Wuk07

    tag

    Nekem a kamerája tetszik, és ha tényleg ki adnak egy ilyet szenzoros Windowsos, 720p-s kijelzős Nokiát...én rohanok is boltba, a 4 mag nekem talán nem kéne.

    Azt viszont nem értem, szóval, ha valaki tudja, magyarázza el nekem, hogy lehet veszteségmentes a Pureview mód, mert az oké, hogy ha ekkora szenzorral 8 megásat lövünk, akkor gyalázz a gép. Viszont, ha áttesszük 38 megapixelesre, akkor viszont a nagy érzékelő arányaiba megint csak mobilos minőség szintre süllyed. Meg ha lövök 38 megásat, akkor otthon Ps-be jobban komponáltan kitudom vágni azt ami nekem, kell .Leginkább azt a Pureview-t videónál látom értelmét. De ha nálam valami kimaradt az egyenletből világosítást kérek :D De ez az érzékelő kell a következő mobilomba.

    Amint nem értek a Nokiánál, hogy miért lövik tökön magukat sorozatba. Bemondják,hogy Symbianról váltanak Windowsra de aztán 1évig semmi Windows Phone, csak symbian teló? Meg kinyögik a Lumia sorozatot, ami korrekt telók igaz, csak mire az áruk normális lenne addigra bejelentik ,hogy a Win8 sosem fog futni rajta, így most ki az aki fog 1db-t is venni?Meg itt van a 808 kamera odab.sz, de mindenki tudja ,hogy előbb utóbb jön ez windows 8-ra is, oké ,hogy erődemostráció, de abból még nem lesz pénz fejleszteni, működőképesnek maradni.

    Remélem azért hétvégére kapunk egy két képet amit fotóztatok.:D

    N8 -> 1020 -> P10-> P30

Új hozzászólás Aktív témák