Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Wuk07

    tag

    Nekem a kamerája tetszik, és ha tényleg ki adnak egy ilyet szenzoros Windowsos, 720p-s kijelzős Nokiát...én rohanok is boltba, a 4 mag nekem talán nem kéne.

    Azt viszont nem értem, szóval, ha valaki tudja, magyarázza el nekem, hogy lehet veszteségmentes a Pureview mód, mert az oké, hogy ha ekkora szenzorral 8 megásat lövünk, akkor gyalázz a gép. Viszont, ha áttesszük 38 megapixelesre, akkor viszont a nagy érzékelő arányaiba megint csak mobilos minőség szintre süllyed. Meg ha lövök 38 megásat, akkor otthon Ps-be jobban komponáltan kitudom vágni azt ami nekem, kell .Leginkább azt a Pureview-t videónál látom értelmét. De ha nálam valami kimaradt az egyenletből világosítást kérek :D De ez az érzékelő kell a következő mobilomba.

    Amint nem értek a Nokiánál, hogy miért lövik tökön magukat sorozatba. Bemondják,hogy Symbianról váltanak Windowsra de aztán 1évig semmi Windows Phone, csak symbian teló? Meg kinyögik a Lumia sorozatot, ami korrekt telók igaz, csak mire az áruk normális lenne addigra bejelentik ,hogy a Win8 sosem fog futni rajta, így most ki az aki fog 1db-t is venni?Meg itt van a 808 kamera odab.sz, de mindenki tudja ,hogy előbb utóbb jön ez windows 8-ra is, oké ,hogy erődemostráció, de abból még nem lesz pénz fejleszteni, működőképesnek maradni.

    Remélem azért hétvégére kapunk egy két képet amit fotóztatok.:D

    N8 -> 1020 -> P10-> P30

  • Wuk07

    tag

    Én rájöttem miért ilyen drága!!! Annyira jó a kamerája, hogy nem akarnak belőle egy darabot sem eladni,és inkább megtartják :XD

    N8 -> 1020 -> P10-> P30

  • Wuk07

    tag

    Imádom mikor így megy a vita, oda vissza..csak sosem lesz vége :D
    A symbian meg csak azért halott mert Nokiáék azt mondták ( innentől nincs rá app fejlesztés) és nem divat...egy jó készülékpalettával simán futhatna,persze nem a régi 70% részesedéssel.

    A 808-ban nekem az a legdurvább, amit videóban is említettek, hogy 1.3proci, meg grafikus gyorsító elbír a kamerával, a 38 megapixelel... aki szerintem ilyen telót vesz nem csalódik a készülékben, mert úgyis kamera miatt veszi,és szerintem előre meg merem tippelni ,hogy azért aksija is elég jól bírja majd, egyedül a kijelző felbontása zavaró nekem, mivel azon lehetne látni ,hogy a kép éles e...de hát 1 telóért, nem növelik meg.Viszont érdemes belegondolni,hogy ha így lehet optimalizálni egy készüléket, mit lehetne kihozni egy S3ból.. ha nem csak fél év alatt összedobálnák mindenből (ram, proci,) a legtöbbet, hanem nekiállnának optimalizálni, egyedül az almásoknál látható ez, hogy ilyennel foglalkoznak még... csak hát azt túl hosszú lenne kiírni reklámban,hogy jó optimalizált...kell a vakítás.

    N8 -> 1020 -> P10-> P30

Új hozzászólás Aktív témák