Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zotya84

    őstag

    válasz #52815360 #14 üzenetére

    Nem, nem tíz perc alatt adják vissza a pénzt, de 10 perc reklamálni, ők járnak utána a dolognak, és ha a vevő nem tudja igazolni, hogy te átvetted a terméket (aláírás tértivevényen, stb.), akkor visszaadják.

    A kettőből az egyik ilyen esetem kb 3 munkanap alatt lezajlott. A másik meg hirtelen megérkezett, ami, mivel késett 35 napot, nem vettem át, mert addigra meg volt máshonnan (futárszolgálatos volt, az meg meg van még az USA területéről is kb 5-8 munkanap alatt), így utána zajlott le. (Ezt normálisan lelevelezve a feladóval, aki le akart húzni, nem pedig vádaskodva...)

    #11 CharlieDrop: dabadabnak igaza van. Annyi lehet benne a kényelmetlenség, hogy még nem teljesen tud magyarul (van része amit már láttam így), és a könnyű vásárláshoz tényleg meg kell adni egy bankkártyát hozzá, és annak a hozzáadásához kell vásárlási értesítő sms a telefonodra, vagy pár napot várnod, míg ebankban látod a kódot a hozzárendeléshez. (ez ugye azért kell, hogy tényleg a te kártyád adatait adod meg, helyesen.)

    És utána bárhol, ahol lehet paypallal fizetni, nem kell kiadni a bankkártyád adatait, csak ide bejelentkezve ők fizetik ki a kártyádról az összeget. (ők terhelnek, és utána utalják az eladónak.) Ők meg azért elég megbízhatóak, hogy merjem tárolni náluk ezen adatomat.

    #16 r-chee: Az utolsó mondatod a nagyon-nagy igazság.

    [ Szerkesztve ]

    Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

  • szp1

    addikt

    válasz #52815360 #14 üzenetére

    Kaptam már vissza PayPal-on keresztül pénzt ( nem 6 dodó hanem 60 ) és 5 munkanapon belül a számlámon volt. Egy üzenet és egy megerősítés elég volt hozzá.
    "Én meg vettem 3 dodóért egy "jó vásárló" értékelést"
    Jó hogy írod, legalább most mindenki láthatja a "megbízhatóságodat".
    Persze van aki inkább hagyja veszni a 6 dollárját, mert van neki sok....
    Az eladók erősen tartanak a PP-s feketelistától ( legalábbis azok, akik nem 3 napig akarnak garázdálkodni ).

    dabadab :
    Egyébként nem kell hozzá kártya feltétlenül, elég ha utalsz rá megfelelő összeget. Ami meg nem kell, azt egy művelettel vissza tudod küldeni a számládra, tranzakciós illeték ( sarc/adó/lehúzás stb.) nélkül.

    [ Szerkesztve ]

    Az erőszak a gyengék végső menedéke. (Isaac Asimov : Alapítvány), "Az ember okos, de nagy tömegben buta és hisztérikus állattá válik. ( MiB, K ügynök )

Új hozzászólás Aktív témák