Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Termigáßor

    aktív tag

    válasz Termigáßor #20 üzenetére

    Update:

    Most hogy egy hónapja szokjuk egymást a reconnal, megosztom a további tapasztalataimat, hátha hasznos lesz valakinek.

    Nos gripet nem találtam, ezért végül bicikli kormányra való öntapadós szalagot vettem. (zselés-szivacsos állagú 0,5 - 2,5mm vastagságú) Ebből kisebb-nagyobb csíkokat vágtam és felragasztottam a problémás helyekre. Azaz a gyűrűs és kisujjnak kialakítottam egy kis kapaszkodót, a hüvelykujj felőli oldalon pedig képeztem egy kis peremet az oldal gombok alatt.

    Eredmény: most már nem esik ki a kezemből emeléskor + nem nyomom meg véletlenül az oldal gombokat. Sokkal könnyebben és stabilabban tartom az egeret, így most már kicsit jobbak a statjaim mint a G400-zal.

    Azt kell figyelembe venni, hogy ugyan karmosnak néz ki a keskenysége miatt, de a magassága miatt mégis inkább tenyeresen lehet jobban megfogni. Gyakorlatilag egy fél-tenyeres egér mert két ujjad lelóg róla, ezért azokat karmosan behajlítva tudod rajta tartani. (egész pontosan kis ujjal karmos, gyűrűs ujjal pedig ujjbegy fogással). Szóval az összes fogásfajtát egyszerre kell alkalmazni rajta :C :F

    Jobbára ártalmatlan...

Új hozzászólás Aktív témák