Új hozzászólás Aktív témák

  • llaszlo

    veterán

    válasz LonGleY #46 üzenetére

    Valóban "egyszerűbb" megoldás a weboldalon keresgélni, mint hogy látom a fájlkezelőben, hogy az adott mappa/fájl meg van- e osztva.
    A db kliense jelenleg nagyon fapados az ss-hez képest. Lehet egyszer abból is csinálnak normálisan használhatót meg lesz benne olyan funkció, hogy nem kell mindent egy mappába másolgatni, plusz még adnak hozzá alapból elég nagy tárhelyet is amit nem kell trükközéssel növelni, hogy használható legyen.

    "A Share this folder a Dropbox felhasználókkal való megosztást jelenti! A Share Dropbox link az, ami csak a vágólapra másolja az egyedi linket, ez az, amit hiányolsz, pedig ott van az orrod előtt..."

    Nem nem hiányolok semmit sem. Látom én is és tudom, hogy mi a különbség. Csak azt nem értem, hogy ehhez minek megnyitni külön egy weboldalt amikor a másik program ezt alapból tudja.

    Feldob egy ablakot ahol megadhatom, hogy kivel osztom meg, vagy ha úgy akarom, akkor még itt is megadhatom a publikus megosztást. Ehhez nem kell weboldalakat megnyitogatni meg még oda belépegetni stb. Amit az SS kliens tud azt a db csak a webfelületről.

    Miben fapados? Hát kb mindenben az ss-hez képest. Kb minden jóval bonyolultabban van benne megoldva. Azok alapján amit eddig leírtam még nem derült ki?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák