Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DraXoN

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz Aryon87 #807 üzenetére

    Nekem is nagy dilemmám volt ez..
    Én végül a strapabíróbb kialakítás (nem üveg hátlap, elvileg "katonai" minősítés vagy mi) miatt döntöttem a v20 mellett.. Na meg a nem hibrid simtálca és "talán hasznos" második kijelző (nem tudtam még lesz-e értelme) is "emelt" a dolgon.
    Végül a hasonló képesség (bár jobb audió.. amit G6 csak koreai változat kapott) és olcsóbb ár.

    Végül vettem a v20at. Úgy gondoltam ha mégse jön be, ezt a szintű hardvert relative kevés vesztességgel tovább tudom adni.

    Végén a legnagyobb dilemmám a színe volt.. a titan és silver között... utóbbit máig nem tudom jól döntöttem-e.. képek alapján mind2 tetszett, élőben.. sose láttam még a silver variánst.. a titán jó.. de... azért megnéztem volna a másikat is :)

    De a neten is sokan mondják. ez a telefon olyan, hogy ránézel egyszer, ránézel kétszer, és még harmadjára se tűnik fel, annyira "semmilyen" a design.
    De ha az ember kézbe fogja, egyből érződik a jó anyaghasználat, és finom, gondos "tervezés".. az enyhe ívek az alján és tetején, ahogy a hátlap széle hajlik és az oldala a telefonnak elvékonyodik..
    Az egészet jó kézbe fogni, bár kicsit "nagy". És a hátlapi kapcsoló .. van aki szereti... én mondjuk a 2 hét alatt még nem tudtam megszokni. De talán majd.. de a levehető hátlap ellenére a telefon még se érződik "szétesni akarónak", sőt azt se lehet megtippelni, hogy levehető a hátlap.
    Ismerősöm pl. kamera gombnak nézte a hátlap oldó gombot. Mondjuk sok kínai max képen láthatott ilyen telefont (vagy dumy változatot) mert a hátlap leoldó gombnak is csinálnak rendszerint kivágást a szilikontokokra :D .. aminek értelme nincs, mert nem jön le a hátlap amíg a tok a telefonon van...

    Mondjuk 1 fájdalmam van... a mérete... sokszor nagy. Persze megvan a méret előnye, de .. ha a zsebebe rakom, akkor nagy.
    Ha ez a telefon attól még globálisan megjelent volna, az az LG nek sok-sok pénzt hozott volna viszont szerintem, mert összességében jó készülék.. És ha ezen készülék 5.2 colos változata nem Japan only lenne akkor meg még többet hozhatott volna nekik (én is az utóbbira hajtottam volna inkább).

    Kár érte.. De összességében a telefonnal elégedett vagyok (mondjuk úgy 10 ből 9 pont.. amin nálam igen jó).

    A kamerával nagyon elégedett vagyok, ezt biztosan tudom (vasárnap voltam egy "családi" összejövetelen, és jó pár fotó készült.. amit bizonyos okokból megosztani nem tudok, de a minőség igen jó lett...

    Bár mondjuk 1 valami lenne ami tetszene.. a G6 ban... de csak úgy, ha a hátlapi festék eltávolításra kerül :) ... talán egy fél év múlva.. bár... most a régi FX procis rendszerem cseréje lesz majd soron ... meg az autómra is rálehetne költeni némi összeget (kuplungcsere, és a fényezésen javítani, meg pár helyen megindult már a rozsda, azokat is meg kéne csináltatni, meg az üléseket fel kéne újítani a szivacsok már meghaltak bennük.. stb...)

    [ Szerkesztve ]

    The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

Új hozzászólás Aktív témák