Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dSERiES

    senior tag

    válasz HeadHunter98 #1005 üzenetére

    Nekem nem, sőt nekünk barátnőmmel 2 G4-ünk is volt és egyik sem 'égett be', a V20 sem. Szerintem ez eléggé ritka, illetve ha véletlen kifogsz egy ilyet mivel M.o-n az LG szervíz nem nyúl hozzá azonnal 'állj el a vásárlástól' azt hiszem pár napon belül lehet ilyet. Vagy kérsz egy másik újat, vagy veszel máshonnan és visszakéred a pénzt. Úgyhogy sztem érdemes itthon beszerezni, számlásan.
    Viszont light bleed dögivel van :DDD és ez ellen nem nagyon tudunk mit csinálni, ez a kijelző ilyen (a G4-en nekem nem volt), úgy hallottam majdnem mindegyik V20 light bleed-el, megszokod vagy nem veszel :C
    Még a bootloop-ot szokták emlegetni, de úgy tudom az is nagyon ritka (bár majd kiderül, az első G4-ek nem is emlékszem mikor kezdtek bootloop-olni, de valahogy az elején már azt hiszem).
    Illetve a szoftvere volt 'szar' megjelenéskor és bár nem sietik el a frissítéseket, ami eddig jött, attól nekem pl. sokkal jobb lett (micro lag-ek megszűntek, gyorsabb lett stb.) de azért így is kínosan ügyelek rá hogy ne legyen sok az uptime :) kb. hetente újraindítom egyszer.

    ⊿sff⊿

Új hozzászólás Aktív témák