Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Segal

    veterán

    válasz joey04 #9 üzenetére

    Eleinte szerintem biztos lesz mind a 2 lehetőség. Aztán meg 1-2 év múlva már simán lehet mondani hogy a közérdek (de tényleg szigorúan csak azért ;] :P ) miatt maradnak csak a csomagos lehetőségek.
    Úgysem tudtok hova menekülni, kénytelenek lennétek elfogadni :(

    Ezért (meg pár másik okból) nem mennék soha az Apple-hez mert ha kitalálnak valami olyan utat ami nekem nem tetszik akkor game over. Pl amikor a Samsung kitalálta az S6-nál hogy viszlát micro sd bővíthetőség, akkor meg én mondtam a Samsungnak hogy viszlát, de volt másik lehetőség androidon belül maradva. Na ez az ami Apple-nél nincs.
    Ez nem savazós hsz én az előnyeit is el szoktam ismerni az i cuccoknak mert valljuk be az is akad bőven, főleg ha az ember minden tech cuccból azt tart otthon.

    [ Szerkesztve ]

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

  • Segal

    veterán

    válasz #52931072 #25 üzenetére

    Én aztán androidosként abszolut nem aggódok, csak megemlítetteem hogy nem az első szemét lépés lenne az Apple részéről.
    Rögtön hozzá teszem hogy más gyártók is tudnak hasonló döntéseket hozni mielőtt nekemesnek a hívők :DDD

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

Új hozzászólás Aktív témák