Új hozzászólás Aktív témák

  • julius666

    addikt

    Mit keres itt cafén egy gamer hír? Ott a gamepod. :F

    A CoD-ok népszerűségét sohasem fogom megérteni. 12-16 évesen még én is élveztem az ilyen beton-FPS-eket, de ma már marhára butáknak, unalmasnak tartom őket. Ez persze nyilván ízlés kérdése, de akkor is, azt tényleg nem tudom felfogni, hogy a viharba lehet ugyanazt az alapból nem nagy durranás cuccot évről-évre ilyen pofátlan drágán eladni. Még azt sem igazán lehetne mondani, a csomagolás más, mert semmi komoly javulás nincs se játékmenetben, se grafikában ha egymás mellé teszi az ember őket. Pont ugyan az megy, mint a fifákkal. Ott is évente eladják ugyan azt az ocsmány bughalmazt, aztán a sok vízfejű majom meg kilóra veszi.

    Ezek a rekordbevételek pont azt erősítik meg a kiadókban, semmilyen innovatívba ne öljenek pénzt, mert az összes újítani kívánó játék elhasal bevételekben, ezeket a fosokat meg az első nap elkapkodják. Fel kéne már ismerni, itt a digitális korban amikor 5 perc alatt lejön torrenten bármi, az ember már nem a játékért magáért fizet, hanem azért, hogy a jövőben több hasonló stílusú alkotás szülessen (illetve a játék mellé járó szolgáltatásokért, pl. multi).

Új hozzászólás Aktív témák