Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Keem1 #16 üzenetére

    Nekem szupernagyim van, aki jövőre lesz 80 éves, s kb 10 éve netezik, 2011-ben már biztosan volt facebookja. :D Másik oldali nagyszülők meg ellenkező véglet. Nagypapám olyan szinten laikus, hogy a kifejezetten időseknek tervezett butatelefonon is csak hívni tud, és hiába van benne telefonkönyv, papíron vannak nála felírva a számok. Egyenleginfó megtekintésére se képes, pedig csak egy hívás + SMS megtekintés. Előbbi menne, de utóbbi már nem.

    Szülőknél számomra elég fura, amikor valaki azt mondja, hogy az övéi nem használnak gépet. Nálunk első gép már 1994-ben megvolt, s szüleim már kb a kezdetektől neteztek, bár akkoriban azért még nem volt sok minden. :D

    Sőt, apám pl a betárcsázós időszakban (kb 1998) összekattintgatott nekem meg nővéremnek "honlapot" valami programmal, fogalmam sincs milyen domainre. Igaz, a "honlap" kb kimerült abban, hogy bedobott egy halom cuki animált gifet és kész, s ennél tovább nem is jutott soha. Persze én ~8 évesen tökre örültem ennek. :D

    Nem sokkal ezután, amikor jött a szélessáv, anyám (bölcsész!) kezdett neki holnapszerkesztésnek, ez kezdetekben PHP-nuke, joomla, drupal és egyéb CMS-ek használatáról szólt, de később már HTML + CSS "programozásban" merült ki. Vett két PHP könyvet is (PHP feketekönyv meg 24 órás), de a programozás már nagyon nem ment neki, itt már túl korlátos volt a humán beállítottság. ;]

    De a könyvek nem vesztek kárba, mert újabb néhány év múlva (~2005) én kezdtem neki a webprogramozásnak, már kicsit több sikerrel. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

Új hozzászólás Aktív témák