Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Doner

    aktív tag

    válasz dannyl #454 üzenetére

    "A te iq-dròl árulkodik, hogy személyeskedsz itt, mint egy gyerek. Diplomás felnött ember vagyok, nem állok le szájkaratézni, gondolsz amit akarsz."

    Ha valóban az vagy akkor pont leszarnád mit ír...(de látszólag zavar)
    Az pedig kicsit komolytalan hogy vélt igazad hitelesítésére jössz itt a diplomáddal. Régen rossz.

    "Jó azért kemény is lenne ilyen beállításokkal(dx11+tesszeláció+AF4X+FXAA) egy ilyen öreg cpu, ha simán vinné akkor kicsit érdekes is lenne."

    Szerintem itt elismerte a kis "szemét" hogy neki öreg gépe van, ettől megnyugodtál?
    Azt pedig sehol nem olvastam hogy arra sarkallná az embereket hogy ilyen gépeket vegyenek, pusztán annyit írt összeségében ahogy végig olvastam a kis meccset hogy megfelelő hozzáértéssel egy ilyen géppel is lehet még játszani vele. Nem hiszem hogy jó dolog megpróbálni elzavarni a minimumos embereket (ezt próbáltad, hisz szerinted meg kellene húznia magát) gondolj bele mindenkinek i5 van meg valami jó kártya és mindenkinek jól, megy kicsit unalmas lenne, és a topik nem is teljesítené valódi funkcióját. Ez a fórumon pont arról szól hogy egy kicsit mindenkinek igaza van, neked azért mert az igényesebbeknek tényleg kell hozzáilyen jó konfig neki pedig azért, mert vannak emberek akiknek tényleg ennyi is elég mert nem költenek hardverekre. az igények persze eltérőek, de az idetévedő emberek legalább bőven tudnak tájékozódni hogy akár a legszarabb konfigon hogyan megy. Ne akard lenyomni a torkán az igazad, más igényeitek vannak, ilyen egyszerű.

    [ Szerkesztve ]

    Ha tudnád hogy a gyertya fénye láng, már rég készen lenne az étel.

  • BoogeyM@n

    tag

    válasz dannyl #454 üzenetére

    Nem inkább ti nektek fáj hogy megy gyengébb gépen is a játék és beleköttök még abba is ,hogy a földszinti vagy az emeleti wc-re jarok-e.
    Semmi mást nem állítottam/ok csak egy megoldást hogy hogyan lehet lagg/szaggatás mentesen játszani erős kompromisszummal.
    Azt meg nem fogom hagyni hogy hülyének nézzetek másokat is és hazudjatok hogy nem lehet megoldani.

Új hozzászólás Aktív témák