Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ceftriaxone

    aktív tag

    válasz atike #16 üzenetére

    Mondjuk leginkább a BlackBerry 10 OS használói bosszankodnak. Mivel a natív Whatsapp alkalmazás integrált a sajátos üzenetközpontba, a Hub -ba, és a lezárt kijelzőn is megjelenik a tartalom. Az androidos Whatsapp is szépen fut BlackBerry 10 rendszerű telefonon, csipog, villog a Led, a zárolt kijelzőn is megjelenik az értesítés ténye, és hogy kitől jött,- de nincs meg a Hub integráció és nincs szöveges előnézet.

    "Vassal formálják a vasat, az egyik ember formálja a másikat" (Példabeszédek könyve)

  • -szp-

    aktív tag

    válasz atike #16 üzenetére

    Amikor hét évvel ezelőtt indult a whatsapp, nyilván mások kezében volt s40 és s60 mint ma. De ez a tábor a most is jelentős, csak a nyugati világ helyett a legkevésbé fejlett országokban jellemző (afrikában például 34, ázsiában 9 ilyen ország van, ezekben a GNI egy főre eső része nincs évi 900 dollár), de a fejlődő országokban is találkozhatunk android 2-es rendszert futtató telefonokkal. Akik ezeket használják, általában rohadt szegények- és hogy akkor minek nekik egyáltalán telefon meg whatsapp, hát azért mert olcsó kapcsolattartást enged, illetve ez is egy eszköz arra, hogy valamelyest fejlődjenek - érthető, hogy egy profitorientált vállalkozás nem őket tartja a célcsoportnak, nem is kezdtem moralizálni a cikkben a döntés helyességéről vagy helytelenségéről, ennek a hozzászólásnak sem ez a célja, és nem is csak neked szól a válasz, de létezik pármillió ember, aki jelenleg az említett platformokon működő gépekkel kommunikál a külvilággal, és pont ők azok, akik nem feltétlenül engedhetik meg maguknak, hogy váltsanak. Ezért írtam a címben, hogy lemond róluk a WhatsApp.
    Egymilliárd embernek a 0,5 százaléka is rengeteg felhasználó, a sztorinak pont ez adja meg az érdekességét, hogy a vállalat életében 5 millió az kevés, miközben ez fél Magyarország.

    <!-- Hello tourist on the right side, hello tourist on the left side -->

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz atike #61 üzenetére

    "ülnek egy asztalnál hárman-négyen és nem egymással beszélgetnek, hanem mind a telefonját nyomogatja."

    Szar a társaság.

    "Teljesen bele tud merülni az ember, hogy ugyan milyen képet fessen ott magáról, mennyi ismerőse legyen, mennyien lájkolják, satöbbi"

    Igen és a marihuána öl! Nagymamám is mindig ezeket ismételgette.

    "Tudom, paranoia, tudom, hiszti. De akkor is gáz amilyen irányba tartunk."

    Nálam az ezzel riogató cikkek az ezotériával tartoznak egy csoportba. Ha pedig a valóságot nézem, akkor pont az a trend, hogy kezd egyre kevésbé menő a hírfolyamon megosztogatás és robbanásszerűen nő a privát csevegés népszerűsége (ami inkább visszatérés a pre-Facebook korszakhoz, lásd még: MSN). Erre már a Facebook is reagált, kiszervezte a privát csevegést az önálló Messengerbe, felvásárolta a WhatsAppot.

    És az amúgy megvan, hogy a távíró vezeték óta azon megy a károgás, hogy ez aláássa az élő kommunikációt és többé az emberek nem is akarják látni egymást? Aztán jött a vezetékes telefon, aztán a mobil, aztán az internet, mindig van mivel riogatni.

  • joey04

    titán

    válasz atike #61 üzenetére

    Nem mindenki fb-t nyom amikor telefonozik. én gyerekkorom óta nem tudok úgy utazni, wc-re meni (... :D ), stb, hogy fater vagy nagy fater sportja ne lenne nálam. Egyik hétfő reggel mentem suliba, annyira bele voltam mélyülve a forma 1 záró futamáról írt cikkbe, hogy a buszmegállóban nekimentem a kukának. Ahogy fejlődött a technika és lett saját keresetem, nyilván tovább léptem és a telefont, ma már tabletet nyomom szinte mindenhol. fb-t meg alig látok. Ellenben a feedly vagy éppen a MA statikus részei lassan beleeszik magát a telefonom amoled kijelzőbe. ipad-en ilyen gond nincs, az (még) LCD.
    Társaságban valóban másabb, de ott ha lemegyünk megnézni egy BL meccset, vagy akár egy szar magyar bajnokit, a telefon akkor is sokszor előkerül, hogy Forza-n nézzük hogy áll a többi meccs. Ami megint csak egy technológiai fejlődés, régen rádióval a fülön nézték kint az emberek a meccset a stadionban is, ha párhuzamosan játszott valahol a rivális.

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

  • janeszgol

    félisten

    válasz atike #71 üzenetére

    Azt is lehetne okosan csinálni. Rágcsa, üdítő, beülnek, nyomják a fészbúkos dolgokat és közben dumálnak, meg röhögnek. Szerintem nincs ezzel gond. :)

    [ Szerkesztve ]

    2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

  • mekker

    őstag

    válasz atike #61 üzenetére

    Mintha a PH! nem lenne egy kút, amibe sokan beleesnek. Jó, mondjuk viszonylag ritkán kezdenek az emberek kocsmában fórumozni, de amit írtál, az nem csak az FB-re vonatkozik.

    Mondjuk nem egészséges, hogy mindenki mindenhol pötyög. A kocsmában pötyögtetés órákig, meg a vécén is laptopozás már jelent valamit.

    Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

Új hozzászólás Aktív témák