Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Snoop-y

    veterán

    válasz sztanozs #87 üzenetére

    Igen tudom. Epp ezert kerdeztem miert nem tesztelik hasonloan? Marmint megbizast adnak egy cegnek aki nekiall kb feltorni a rendszert viszont a sec igazgaton kivul nem tudna semelyik alkalmazott, hogy mi ujsag ( nyilvan megfeleloen dokumentalva es szabalyozva. Az alkalmazottak ha tudjak hogy jon az ellenorzes mindig nagy a keszulodes. En ezt sosem ertettem auditoknal sem mikor a fonokom mondta, hogy hu vigyazz audit lesz jovo heten. Es? Most vagy jol csinalok valamit vagy nem. Vagy csak auditkor kell megfelelni a szabalyoknak? ( legtobb helyen sajnos igy van )
    Jelenleg en belso ellenorzeseket vegzek illetve sensitive adatok vedelmevel foglalkozom a cegen belul ( 26 regio kb 80 orszag ) iszonyu kupleraj van es egy rohadt pup vagyok mindenki hatan viszont ha a mi auditunk elhasal valami miatt akkor lehuzhatjak a redonyt...
    Ezert en sosem bizom masok altal elkeszitett adatokban. ( mindenrol kerunk be bizonyitekot mikor mit miert es hogyan csinalt es azokat folyamatosan ellenorizzuk is )

    New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

Új hozzászólás Aktív témák