Keresés

Aktív témák

  • stratova

    veterán

    Csak osztani tudom Fiery véleményét és ötletét.
    Erős a gyanúm, hogy az AdBlock mellett az okostelefonok elterjedése is közvetetten csökkentette az oldal bevételét.
    A korábban említett opera Mini mellett más böngészők is aktív állapotú reklámblokkolóval indulnak már el gyárilag. Hiába nem blokkolom pl. PC-n az oldalt, mobilon UC browser kapásból megteszi, másrészt mióta nem megy korlátozott nettel a böngészés (valamekkora netes forgalom megmarad mert pl a levelező frissít a play is megy, igaz lassan. De minden böngésző a szolgáltató (esetemben voda) oldalát tölti be, hogy vegyek nagyobb csomagot).

    Más: a prémium tagsággal egy időben jelent meg a lenti figyelmeztető sáv a sütik használatára vonatkozóan. Tudtommal eleve sütik nélkül a bejelentkezés sem megy, tehát értelemszerű hogy ilyeneket használ az oldal (rendben felteszem ezek köre bővült éppen reklámszolgáltatás miatt).
    Viszont alacsonyabb felbontású telefonokon borzasztóan idegesítő, szinte lehetetlenné teszi a belépést. Illetve nem ritkán csak a harmadik-negyedik nyugtázásra tűnik el. Röpke eszmecserét követően helyben úgy találtuk, hogy ennek megszűnése lenne a prémium tagság záloga.

    [ Szerkesztve ]

  • stratova

    veterán

    A reklám témával kapcsolatban. Mivel a hatékonyságot növelni hivatottak a követős sütik (részemről no problem, csak a kiírás idegesít, de az nagyon). Elképzelhető, olyan előfizetői csomag, ahol semmilyen azaz tényleg zéró reklám/követés lesz? Konkrétan tudok olyan fórumtársat pontosan, aki emiatt vonta vissza a prémiumot.

    #Chris:

    Hisz amikor az emberek a tv-t nézik és reklám van, nagyon sokan ott is egyből elkapcsolják és reklám után pedig vissza.

    Emiatt áll rá elvileg a legtöbb csatorna, hogy közel azonos időben vetítenek reklámot, lassan teljesen semmibe véve az adott műsor jelenetét, hogy például akár szöveg közben szakítják meg reklámmal a műsort. Ott is gondolom komolyabb a hanyatlás, de a net miatt (előfizetésem nekem sincs, viszont rokonságban, ha szüleim egy sorozatot néznek néha feltűnik a fenti jelenség).

    Integrale +1

    [ Szerkesztve ]

  • stratova

    veterán

    válasz szaszlaci #600 üzenetére

    Az IT Cafe cikkek védelmében, mindenki azt tudja mellőzni amit a legkevésbé fogyaszt. Noha nálam a HW van a lista elején, másnál az MA (telefonvétel előtt én is rendesen rákattanok) meg kell hagyni, hogy nem ritkán akad érdekes téma, ahol akár a cikk, akár az abból kerekedő beszélgetést érdemes látogatni. Másrészt míg a hardveres témák egy jó része kb. csak információ szinten jut el hozzánk (azaz egyes termékek meg sem jelennek nálunk), nem egy téma húsba vágóan aktuális és az olvasótábor nagyobbik részét közvetve vagy közvetlenül érinti, érintheti.
    Nem utolsó sorban, szvsz így lesz sokrétű a lapcsalád, lehet valakit a Café egyik cikke hoz ide.

    pgkn lassan kíváncsi leszek, melyik cég volt érnitett.

    [ Szerkesztve ]

  • stratova

    veterán

    válasz csabiks #1028 üzenetére

    Tudod, kitől mire. ;] Azért ezen a habzó szájon jót mosolyogtam. De az legyen a legnagyobb bajunk, hogy Gipsz Jakab kitesz arról egy képet, hogy kikapcsolta.

    FélOFF-Parci: a süti-információsávra vonatkozó kéréssel/kérdéssel ide fáradjak, vagy ez egy a jellegéből adódóan nem megoldható probléma?

    ttt1 Tudom, hogy anno a laptopokat csak egy tehetős réteg engedhette meg magának, mégis sokkoló a legkevesebb nettó 509e Ft-os vételár egy komolyabb PIII gépért.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák