Keresés

Aktív témák

  • Graphics

    Jómunkásember

    válasz Narxis #8 üzenetére

    Operázok, mobilon, nekem eddig minden reklám megjelent.

    Most pl nincs reklám egyik lapon se, de majd megnézem.

    @AxBattler: Kivételnek be tudod állítani azt, hogy pl két oldalon megjelenhessen, az amúgy se zavaró reklám..

    Az hogy tervezed még kevés, én is tervezek venni egy Porsche-t :D

    @Chrys_: Ezt csinálja a google, az ebay, a facebook... Gyűjti az infókat és az alapján dob be találati/reklámelemeket

    [ Szerkesztve ]

    EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

  • Fiery

    veterán

    válasz Narxis #43 üzenetére

    Nem, semmikepp. Leirtam konkret megoldasi javaslatot is. Az a borzalmas mennyisegu energia, amit a RIOS fejlesztesebe fektet Parci es a tobbiek, boven elegendo lenne arra is, hogy a 3 nagy mobil platformra f*sza PH-s appot fejlesszenek. Csak amig nem latszik, hogy pontosan mi lesz ennek a mostani problemanak a kifutasa, addig egyszerubb es celszerubb is ragaszkodni a bevalt uzleti modellhez. Ha mar latszodik a szakadek szele, akkor lehet iranyt valtani.

  • nuke7

    veterán

    válasz Narxis #1 üzenetére

    érdekes. kicsit UBER vs. Taxi vita párhuzamot érzek...
    Szerintem a modell-en kellene változtatni, ha nem működik az, ami régen működött... :U

    (#598) HardRic : erről nem is beszélve... :K

    [ Szerkesztve ]

    https://youtube.com/user/nuke7

  • Regi_motoros

    újonc

    válasz Narxis #1 üzenetére

    Igen, régi motoros vagyok. És igen, csak emiatt a téma miatt reggeltem sok-sok év után.
    Lehetnék kárörvendő, de nem vagyok az, lehetnék szomorú a cikk olvasása után, de az sem vagyok.
    Csak egy régi motoros vagyok, azok közül akik felemelték szavukat sok éve amikor a változások megindultak a PH!-n. Azok közül, akik csalódottságuk miatt elmenetek, akiket kipiszkáltak innen, vagy csak simán kitiltották az oldalról.

    Utólag lehetek én is okos, de már akkor jeleztük többen is, hogy a cikkek felhígítása, a fórumok és a cikkek alatti csevegések célzott moderálása, a lelkes, de szakmailag gyenge tagok csatasorba állítása nem vezethet jóra. Az így meglovagolt siker és expanzió parabola ív mentén változik.
    Már üzleti modellekről beszéltek és az egyszeri PH! tag már potyautas vagy még silányabb kategóriába került.
    Innen már nehéz visszafordulni. Nem elitélendő, hogy már nem szakmai közösségről, nem virtuális tudásbázisról, hanem profitról szól a PH!, de akkor úgy is kell üzemeltetni. A PH! szolgáltatást ad el, vevőknek. Most épp lejtmenet van, jobban kéne vigyázni a címkézéssel, mert a sok "potyautas" egyben potenciális vevő is.

    Vannak más lehetőségek is mint a reklámbevételek. Talán megtaláljátok talán nem. Nem csak szakmai szponzorok léteznek. Egy idő után talán szükség lesz a "portfólió" szétválasztására is. Ha másért nem, nosztalgiából lesznek akik a fórum üzemeltetését, annak költségeit vállalnák és üzletrészként ésszerű keretek között kivásárolnák. Utána még pár évig fenn lehet tartani a PH!-nak azt a részét ami az utóbbi időszakban a fő csapásvonal lett.

    Valakinek észre kéne vennie, hogy a PH! problémahalmazában a reklám blokkolók sokadlagos szereppel bírnak. Múló tüneti kezelés a blokkolás feloldása. Az ilyen irányú szerkesztői kérés pedig inkább segély kiálltásnak hangzik, főleg ha befektetők is mozognak a láthatáron.

Aktív témák