Új hozzászólás Aktív témák

  • zombinyul

    addikt

    válasz MrCsiT #268 üzenetére

    En csak 630-ast akartam, de időközben rajottem, hogy nem kell olyan telefon, ami nem amoled kijelzos, plusz a 735 nagyon hasonlit a 800-asomra (ami a szemembe a mai napig a vilag legszebb érintős telefonja), ugyhogy nem kellett mas. 2 évente valtok telefont, hosszu tavra ugy gondoltam akkor megengedem magamnak a 735-ot. Lassan fel eves, de a mai napig nem tudtam megunni, ugyanugy szeretem mint a legelső napon. :) A glancerol megmondom oszinten joval azutan hallottam eloszor, hogy meglett a 735 - de ebbe lesz értesítő led, ami amoled mellett (plane szamomra) jobb opció a beeges miatt, de kinek mi (igaz, amolednek meg nem uzemelne az egesz kijelző, csak a feliratoknal, nyilvan energiatakarekosabb, de a beeges fajobb). :) IPS-nel valoban csecse dolog lehet az a glance.
    Nagyon jo fogása van a Lumiaknak, pl. párom P6-os Huaweie szinten 4,7, de kozel se olyan jo fogni mint az enyémet. Meg phablet Lumiat igazabol nem szorongattam, de felirom a listára... Valamikor szervezek egy Lumia korbetapogatos napot, el vagyok maradva ugy érzem. :D

    Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

Új hozzászólás Aktív témák