Új hozzászólás Aktív témák

  • janeszgol

    félisten

    válasz zzola #2130 üzenetére

    Még annyit hozzátennék, hogy nem csodálkoznék azon, ha a következő szériáktól kikopna az mSD foglalat. Pont emaitt. Mert az emberek megveszik a vackot és nem működik normálisan a telefon bizonyos funkciói. (Plusz az adatlopás könnyebb, ha van microSD kártya és akkor hiába van a telefonban retinaszkenner, fülszkenner és barátai.)

    Nem akarok magas lóról vitázni, de lásd be, hogy sokszor valóban ez a gond. Plusz lehet a telefon is válogatós. Mert láttam már ilyet is. Mindenki tudja, hogy ma a memóriák hamisítása nagy biznisz. (Most mindegy milyen: flash, Ram modulok.) Én tuti nem reckíroznék már, elmúltak azok az idők.

    A kettő ember, akinek gondja volt a videófelvétel, remélem kipróbálja másik, boltban vásárolt kártyával és remélem megosztják tapasztalataikat. (A fotós topikban olvastam, hogy a full hd felvételhez Class 4 is elég. Ezt még nem próbáltam ki, pedig már egy éve olvastam, mikor fényképezőt vásároltam.) Tehát nem muszáj vadászni az "elképzelhetetlensebeddég" és társait. :R

Új hozzászólás Aktív témák