Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Wolverine

    félisten

    válasz tiv83us #41 üzenetére

    Miért, van ilyen támogatás benne? :DDD (én is tudom, hogy megoldható, de nem hiszek benne, hogy ez lenne a cél) No meg a mai iPad kijelzőnek elég kicsi.

    #49: konzol sem igazán jó a célra. Egy tipikusan összetett játékot ma sem lehet kontrollerrel kezelni, ahhoz billentyűzet és egér kell még mindig - mert csak így lesz elég gomb...

    #52: én speciel látom hasznát az iPadnek; de mint általános PC-gyilkos... ezen a feltételezésen csak nevetni tudok.

    #64: single-ben vagy amatőr szinten igen. A profi e-sportolóknál kötelező a billentyűzet, szénné konfigurált keybindekkel. (és még mindig SC-ról beszélünk)

    #67: azt hittem, a tablet lényege a hordozhatóság... de 21 colos kijelzővel kevéssé cipelhetőnek tűnik a cucc.

    szerk: #81: a billentyűzet és az egér megfelelő széket/asztalt is igényel, ami a konzolos játékhoz nem kell... ;) A kettő nem teljesen azonos.

    [ Szerkesztve ]

    "I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

Új hozzászólás Aktív témák