Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KROK640

    veterán

    válasz deakjt #105 üzenetére

    jajj, hát magadra ismertél??? ÓÓÓÓ milyen kínos.
    Persze te rád nem vonatkoznak ezek, ofc mint jelenlévő természetesen kivétel vagy. Nem vagy se megélhetési bányász, se a VGAkra nem vigyázol, se nem megújuló energiát használsz (természetesen mint mindenki), se semmi... KHM, várj. Ez így még kínosabb rád nézve. Ójajjj...

    Bocsánat, nem sértelek,
    csak vázolom a tényeket ;)

    Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

  • tomcat78

    őstag

    válasz deakjt #105 üzenetére

    Tudod az a baj, hogy még ha kicsi élt is adott a dolognak, még igaza van sok esetben. Már írtam valamelyik totyikban, hogy nekem tényleg van ismerősöm aki kő kemény milliókat vett fel a házukra ( család, gyerekek), hogy riget építsen..... Mondjuk nála napelem pont nincs hozzá, úgyhogy most sír a szája, hogy zuhant az árfolyam. Hitel, villany.... És még zabálni is kéne valamiből. Mindenkinek.
    Értem én, hogy ez a jövő, meg én hülye vagyok, nem értek hozzá, stb.... De pillanatnyilag- az ő elmondása szerint- gyakorlatilag nem termel annyit, mint amennyibe a két említett tétel van neki havonta. A slusz poén: és itt már sírtam a röhögéstől, szemét bank, meg kamatok, és ő pont ez ellen IS harcol.....Őőőőőőőő.....
    Úgyhogy röviden: tényleg van a bányászok között az a réteg, aki amúgy segg hülye mindenhez, de cserébe még a realitás érzékét is elveszti a dollárjelek láttán.... Ok, természetesen ez nem mindenkire igaz. De az említett szinthez nem tudom mennyire kell hülyének lenni.

    "Adjatok hatalmat, hogy elvehessem tőletek. Rakjátok a fegyvert a szátokba, aztán lőjetek!" Tkyd...

Új hozzászólás Aktív témák