Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ruti

    Közösségépítő

    válasz deicide #73 üzenetére

    Elliptikus trener kozben jo a zene, tv nezes, meg varialok programokkal, fokozatokkal, cel kaloriaval, mindezt lekovetem sportoraval, cardiozas celjabol.
    Bringa jo lenne, de igy is a labamon egy g zsir nincs, csak oriasi izomtomeg, a nadragok nem jonnek ram. Leszalkasitami eselytelen. Tobbet labra nem akarok.
    Eleg arra a cross-fit, ott minden izmod jatszik. Nekem az bejon, csak evente 3 honapot nyomok, utana elfogy a kitartas. X-fitbol heti 2 edzes min kellene.
    Uszas kozbeni zenere meg nem koltottem, mert abbol 1.5 km a max, es technikaban magamtol nem tudok fejlodni, raadasul igy engem nem fogyaszt, "csak" allokepessegre jo.
    A fallabdat kene eroltetni, de allando partner nincs, edzovel meg azert nem olcso. 5000/ora nalunk.
    A focit meg 6 hete abbahagytam idenre, mert van egy makacs vadliserulesem, ami folyton kiujul, es napokig nem tudok jarni meg kuplungozni utana.
    En igy vagyok, de eppen ezekert a gyengesegeimert nem rolam szolhat ilyen cikk, hanem rolad.

    Megfogalmazodott bennem azert jovo tavaszra egy spartan race, mint celkituzes, de futas alap nelkul nehez, nullarol felkeszulni. Meg nevezesi dij, egy gallyra meno cipo, megeri? :)
    Mar beszeteztem a futashoz a pro verzios appot telefonra
    :)) csak neki kellene kezdeni, na majd osszel...

    Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

Új hozzászólás Aktív témák