Új hozzászólás Aktív témák

  • misx

    senior tag

    Nagyon fontos a cikkben, hogy MEGOSZTOTTA. A megosztás valóban már nagyobb súlyú, mintha csak ő magának letöltené. Csak így persze a többi letöltő helyett ő neki kéne kifizetni az összes példány árát. :U
    Ezt már a torrentrazziához is be akartam írni: Úgy 2-3 éve a búcsún itt nálunk unokaöcsémnek HAMIS SHREK 2 DVD-t adtak el, mert egyrészt akkor még meg sem jelent DVD-n, másrészről meg amikor megfordítottam, lila volt az alja, de profin volt rajta nyomtatás + borító tokkal együtt. Ráadásul moziban kamerával felvett szar volt, a legtrágyább minőségben amit eddig láttam, kb. mint az első színesfilm 50 éve. Na az ilyeneket miért nem kapják el??? :((( Ha kinn lettem volna én is, feljelentettem volna az ürgét az tutkó. Amúgy asszem 800 Ft-ért vette a filmet. :W
    Másik eset: mamám anno vett Márió kazettát szintén valami vásáron, a kaziról le volt kaparva a felirat, a betétlap eredetinek tűnt, de a felvétel néhol recsegett. Apám is csak akkor hitte el, hogy hamisítvány, amikor át akarta venni és a végén csak egy fél szám volt, mert épp lejárt a kazetta, mikor a vették át a kalózok. :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák