Új hozzászólás Aktív témák

  • Pakliman

    tag

    Felraktam ezt az új FlyMe-t...
    Elsők között állítottam be a wifit, kapcsoltam ki (nem kellett, mert alapból ki volt kapcsolva, de be-ki megvolt) a kikapcsolását a kijelző kikapcsolásával (hogy eredetileg ki volt az az agybeteg sz.h. idióta f.sz. f.f., akinek egyáltalán eszébe jutott, hogy a kijelzővel együtt kapcsoljuk ki a wifit is, hadd fogyjon a mobilnet a parasztnál, nem tudom, de remélem ez a legnagyobb öröme az életben evör.). :W A maradék 240 mega mobilnetemet simán elfogyasztotta bekapcsolt (vagy automatikusan kikapcsolt?) wifi mellet a Sygic a térképek letöltésével :W

    Más...
    A menü legalább 1/3-ad része nincs lefordítva (kicsit tudok angolul, elviselem).

    A kamera...
    Vannak új funkciók, kicsit logikusabb a "menüje", de miért kellett eltüntetni a képméret választót? :F
    A választék: Photo aspect ratio: 4:3 vagy 16:9.
    Plusz nem lehet beállítani, hogy a képhez rendelje a hely információt. :W
    Hát gratulálok!

    Most a telefonon valamiért megjelent egy általam már nagyon-nagyon régen keresett lehetőség (Default account-> Local, Sim1, google), hogy magában a telefonban tárolhassam a névjegyeket (ha jól tévedek, utoljára a Galaxy S-en volt ilyen lehetőség, az óta ezt a MyLocalAccount telepítése után lehetett csak megtenni).
    Ez most létezik, de egyáltalán nem bízhatok abban, hogy a következő "frissítéssel" nem tüntetik el. :(((

    A rendszer egyébként nem akadozik (ellentétben az előzővel), bár volt egy-két gondolkodós pillanata :((

    Az, hogy kétszer is frissítették a FlyMe-t a 6.1.4.1G óta és mégsem tudtak tisztességes, nagy problémák nélküli rendszert létrehozni és az elfogyasztott mobilnetem miatt végleg lemondtam erről a valamiről, soha többet Meizu :((
    Megtartom 2. tartaléknak (az 1. a Jiayu S3, ami bár régi, soha nem volt velem ilyen szemét).
    Hogy visszamegyek-e Xaomihoz (Note 5 4/64), még nem döntöttem.
    Volt Note 4-em, gyári frissítés utáni folyamatos bootloop miatt kellett cserélnem. Hát jól belenyúltam :W

Új hozzászólás Aktív témák