Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #54072192

    törölt tag

    válasz #10949376 #9 üzenetére

    Ha már tesztelsz elvileg, akkor nézegesd a blogot, amit az új buildek kiadásakor írnak. A legutóbbiról itt találsz infót. Insideren egyáltalán nem kell csodálkozni, ha sűrűn vannak új buildek, mert ez a lényege.

    Alchemist: Nem konkrétan a fórumtársra mondom, de sok módja van. Buherálod a rendszert, letiltod a szolgáltatásokat és átnevezed a rendszermappákat (hogy ne frissíthessen), külső programmal akadályozod a működését, módosítod a rendszerfájlokat (erre jó egy témázó program is), tele van pakolva a rendszer takarító meg optimalizáló programokkal, amik külön-külön belenyúlkálnak, lecseréled a felajánlott drivert egy olyanra, ami nem kompatibilis, módosítod bizonyos kritikus rendszermappák tulajdonosát és a hozzáférési jogokat, stb.

  • #54072192

    törölt tag

    válasz #10949376 #18 üzenetére

    A kérdésedet nem értem.
    Az Insider arra való, hogy bármit tesztelj, amit az MS kitalál. Vannak dolgok, amik átmenetileg benne vannak, aztán kikerülnek. Vannak olyanok is, amik nincsenek szem előtt. Ha jelentkezel, akkor erre jelentkezel, nem a kiszámítható, 3 havi buildekre, mert ilyent sosem ígértek.

    tlac: Elhiszem, előfordul. Amiket felsoroltam, azokat mások elmondása alapján mondtam. Akik belenyúlkálnak a rendszerbe, azoknál jóval nagyobb eséllyel okoz gondot egy frissítés, mert az MS nem tesztelheti a buherált fájlokkal.

    vicze1: Pedig szerintem érthető. Az új kiadástól kezdve nem fogja automatikusan letölteni a következő kiadásokat, csak akkor, ha a jelenleg használt verzió támogatása megszűnik. Ez kb. másfél évet jelent.
    Ezentúl Home-on is ki lehet kapcsolni átmenetileg az összes frissítést, 5x7 napra.
    Mivel az aktív időszak beállításaihoz általában nem nyúltak a felhasználók, mégis panaszkodtak a frissítések idejére (<- telemetria), így a rendszer az aktivitásod alapján állítja majd be. Ha valami fontosat csinálsz, akkor sem fog frissíteni.

    Alchemist: Ja, aztán sokszor kiderül, hogy semmi köze a frissítéseknek a problémához, csak ha valami nem jó, akkor ez az első gyanúsított. Még két héttel utána is.

Új hozzászólás Aktív témák