Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rhino666

    őstag

    válasz doooo #15 üzenetére

    Látom nálad bejött a "megduplázzuk a minimálbért hogy eltöröljük a kapitalizmus által kialakult társadalmi rétegződéseket, de nem vagyunk komcsik, becsszó" agymosás, ahogy az "aki nem komcsi, az fideszes" sztereotípia is. Kíváncsi vagyok hány évnyi média expozíció kell ahhoz hogy őszintén elhiggye az ember, hogy a DP jobbközép, a fidesz meg jobboldali... :DDD

    És vajon mennyire kell libtardnak lennie egy kormánynak hogy feltűnjön az agymosottaknak is, hogy balra húznak valójában? :F

    Gy.k. nálam jobban kevesen gyűlölik a fideszt, szóval nehezen tudtál volna ennél jobban mellélőni. :U

    [ Szerkesztve ]

    Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

  • kisfurko

    senior tag

    válasz doooo #15 üzenetére

    Feleslegesen írsz, lepereg róluk, mint a tudás nagy része...
    Persze, onnan, ahol ők állnak, majdnem minden baloldali. :D

  • Rhino666

    őstag

    válasz doooo #27 üzenetére

    Tehát Orbi legalább kétszer komcsi lett az elmúlt években, amikor felemelte a minimálbért nagy csinadrattával.

    ovi bácsi apránként emelte a minimálbért és abból is az lett, hogy elözönlötte az országot a fekete román munkaerő. Képzeld el azt a szituációt, hogy egyik pillanatról a másikra megduplázzák az egyébként is irreálisan magas minimálbért azok után, hogy a koronahiszti félig lebénította a világgazdaságot. Mekkora lesz a munkanélküliség? Mekkora lesz az infláció? Mennyi idő alatt mennek csődbe a kkv-k amiket aztán felvásárolnak és beolvasztanak az amerikai (nem mellesleg politikai érdekeltségű) óriásvállalatok, "államosítás" gyanánt (khm, kommunizmus, khm)?

    Amúgy meg bizonyítsd be, hogy elcsalták a választást. Hajrá. A messiásodnak nem sikerült, hátha neked fog.

    Már rég megtették helyettem mások, ugyanúgy el lett tussolva az ügy ahogy a történelem során MINDEN manipuláció, amit a nyertesek eszközöltek a győzelem érdekében. Milyen messiásról beszélsz egyáltalán? Igazán megpróbálhatnál kevésbé sekélyes lenni.

    Látszik milyen világ lenne ha a hozzád hasonlók lennének hatalmon...

    És mégis kik a hozzám hasonlók? Az előbb már le fideszeseztek, szerinted messiásom van (akiről azt sem tudom hogy kicsoda), eléggé úgy tűnik hogy csak a sötétben tapogatózás megy. Elárulok egy újdonságot: rohadtul nem fekete-fehér a világ, főleg nem a politika, szóval attól még hogy nem csipázom a ballibsiket és nem támogatom a világ kurvulását, még nem vagyok se fideszes, se neonáci. Attól meg nem lesz igazad, hogy személyeskedésre válatasz.

    liberalizmus mint olyan, abszolút jobboldali irányzat

    Abszolút összeegyeztethető a szabadelvűség a konzervativizmussal - csak annyi a bökkenő hogy egymás ellentétei. :) Főleg a mai formájában. De látom, ezt történelemből jó alaposan megtanították. Ha már oktatás: ha szerinted a jelenlegi oktatási rendszernek bármi célja van azon felül, hogy eladósodott fidesz-szavazókat sorozatgyártson a lehető legolcsóbban, akkor a naivitásod menthetetlen.

    te képzelheted, hogy (...) a fasisztákon kívül mindenki baloldali

    Képzelhetném, de nem teszem, ugyanis ott van a jobbközép, a centrum, a balközép. Más kérdés, hogy a média ezeket MIND szélsőjobbosoknak állítja be. Nem saját művem, de hiteles.

    Te magad szorítod magad skatulyába

    Nem, engem az szorít skatulyába, aki szerint fideszes vagyok és van politikai messiásom, attól függetlenül hogy fogalma sincs a valódi politikai nézeteimről. :)

    nem az lenne a logikus, hogy a minimálbér követi az infláció mértékét

    De. Nem pedig a megduplázás, vagy éves szintű 10-20%-os emelgetés. Persze ahhoz az kellene, hogy meg is lehessen élni minimálbérből, ami még jelenleg is (a sok agyatlan emelés után is) bravúros mutatvány, ami a kizsigerelő adórendszer és a mértéktelen kormánypárti korrupció közvetlen eredménye... Persze lehet álmodozni szebb jövőről, csak a nagy büdös valóság az, hogy a koronahiszti által teremtett mesterséges gazdasági válság és az amerikai gazdaság tudatos bomlasztása az útjában áll.

    Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

  • Rhino666

    őstag

    válasz doooo #35 üzenetére

    Igen, mert ez pontosan így működik. :) Egy kis érdekesség... Remélem ez alapján világos, hogy mi várható.

    Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

Új hozzászólás Aktív témák