Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Silverboy

    aktív tag

    válasz A.K. #24 üzenetére

    Nem az a baj, ha valaki komcsi,náci, balos,jobbos,lmbtq-s,sárga,zöld vagy hupilila. Társadalomba keresendő. "Véleménybuborékokban" élnek a legtöbben, és a Social Media meg csak ráerősít erre (manipulál), hogy "csak a te hited az igazi". Konkrétan vallásháború szintjére lesűjesztve az egészet. :U. Régen a faluba kiröhögték az ilyent, ma a világháló révén összeborulnak és imádják a Q sámánt, vagy hisznek a laposföldbe, vagy a chamtrailben... Az, hogy a Facebook/Twitter/Google(YT) trió kőkeményen tolta a Dem-eket és tiltott midnen Rep-et meg nyílt titok. Tele volt velük a Reddit, majd onnan gyorsan eltüntek ezek :DDD (Aki akar keressen a pöcegödörben (4chan)).

    nagyonpirosalma.png nincs (nem baj, ha jpg)? :(
    "bal"osoknál mindig nácik leszünk, "jobb"osoknál, meg mindig komcsik, törődj bele, hogy nem lehet véleményed és saját gondolkodásod, csak amit a nagy média/politika/politikus/social media mond. 31 (jól számolom) éve ez megy itthon, külföldről nem tudok sokat csak aktuált. Éppen ki mond nagyobb bullshitet effektus, amit megkajál a nép. X évente váltogatják a szineket, de a kondér azonos (választok meg mint, a jó vallásosak mennek a "vezető" után).

    Ebbő "ban" lesz már látom ;]

    „Nem lehet csak úgy hiperűrsebességre váltani. Ha nincsenek pontos koordinátáink, a végén még nekimegyünk egy bolygónak vagy egy szupernóvának! Aztán akkor jóccakát!”

  • Rhino666

    őstag

    válasz A.K. #24 üzenetére

    Nekem nem tűnt úgy, hogy bárki is idiótának tartana, de részemről semmi akadálya. A tévedés legális. És nem az én olvasatomban titulálnak nácinak, konkrétan lenáciznak mindenkit aki balközéphez képest jobbra helyezkedik el, de gondolom nem vagy képben a világpolitikával ha ezzel újat mondtam. Mondjuk egyáltalán feltételezni azt, hogy az amerikai választás legitim volt, az is elég árulkodó jel...

    Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

Új hozzászólás Aktív témák