Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • EmberXY

    addikt

    válasz bambano #23 üzenetére

    Akkor lehet, hogy valóban rossz fogalomra gondoltam..
    Arra akartam célozni, hogy a helyesírással nagyon sokan gondban vannak, mivel gyakorlatilag bármilyen oldalt nézek, tapasztalatom az, hogy rengeteg kommentben (van, ahol még a cikkekben is) vannak alapvető hibák, nem az elgépelésekre gondolok.
    A helyesírás ellenőrzőkkel ezt talán lehetne javítani, bár a böngészőkben is van, mégis sokan elküldik a hibás szöveget --> vagy nem törődnek vele, vagy tényleg nincs valami rendben az írás-olvasás körül, ha nem tűnik fel, hogy tele van hibákkal.. Erre akartam kilyukadni lényegében, hogy ha mindenhez számítógépet használnak majd, akkor talán előbb-utóbb erre is figyelnek.

    Penge_4: "Otthonra azt építesz, amit akarsz, de egy iskolában, ahol összehugyoznak mindent és poénból szarral kenegetik a kilincset, biztos vagy benne, hogy jó ötlet lenne ilyesmi? Pláne, ha még könnyen eltávolítható színesfém is van benne."

    Ha össze van rondítva a WC, akkor bidé megléte mellett vagy anélkül sem ül rá az ember... :D Egyébként a papír írásra való felhasználására akartam célozni, bár ha egy gyerek elsős kora óta számítógépet használ mindenre, akkor talán arra is rá lehet nevelni, hogy ne szarja össze a WC-t, bár én nem próbálnám meg...

    [ Szerkesztve ]

    Up the Irons!

Új hozzászólás Aktív témák