Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zénó75

    tag

    Nekem pl 2 éve nincs mobilom. Tabletem van egy havi 1000 ft-os nettel amivel megoldok mindent. A beszélgetéseket voip, a többit megírom ingyen.
    A mai fiatalok többsége már jobban ragaszkodik a nethez mint a klasszikus gsm telefonhoz.
    Én ugyan a negyedik x-emmel nem tartozom közéjük, de be kell látnom igazuk van. Egyrészt az esetek 90% ban praktikusabb a netes kommunikáció, másrészt manapság már mindenkinek mobil netje van és "fent van a neten". Ha könnyebb vkit elérni online mint cellular gsm, akkor ez az irány. Küzdeni lehet ellene, de ez van.
    A maradék 10%-ra meg ott a voip.

    Nincs facebookon, de ettől függetlenül szvsz így látom :)
    Twitterem van, csakhogy online maradjon a téma ;)

    [ Szerkesztve ]

  • Zénó75

    tag

    válasz Penge_4 #16 üzenetére

    Ephone.hu

    Havi 100ft.

    Tableten fogadom a hívást.
    Bár ez harmadlagos kommunikációs forma nálam.
    Üzenet, email, telefon nagyjából a sorrend.

    [ Szerkesztve ]

  • Zénó75

    tag

    válasz Penge_4 #18 üzenetére

    Na akkor pontosítok.

    A kimenő hívásokat nem azon keresztül nyomom, ahol a számot vettem.
    Mobilevoip on mennek a kimenő hívások, mindegy melyik voip szolgáltatón 1 cent körül.

    A bejövő meg pl zoiperen.

    A kimenőnél is ugyanaz a számom jelenik meg a hívott félnél hiszen egy pl ephonos telefonszámot is be tudok állítani kijelzettnek.

    A többit jól érezzük. Szvsz a gsm egy lejárt lemez. Ebben meg pont az a lényeg h "csak" net kell és mindegy hol milyen eszközön fogadom a hívásokat, vagy indítok hívást. Ha bringazni megyek akkor ez nálam egy iphone 5s vízálló tokban.
    Ha dolgozom akkor egy ipad. Akkor és azon fogadom ugyanazt a hívást amin es ahol akarom, nem kell állandóan két cuccal rohangálnom.

    Sztem lesz akinek az óra a jövő "telefonja" van akinek a google glass, lesz akinek egy tablet és lesz akinek egy phablet. Ezügyben biztos lesznek érdekességek a köv 5-10 évben :)

    Nekem mobilnetem meg amúgy is lenne, de sztem ezzel manapság sokan vannak így.
    500mega 800ft, 1giga 1125. Nálam ezen kívül havi 1000 ft megy el. Igaz sokat beszélek facetime és skypon is. Így cirka havi 2000-2500 ft ból van mobilnetem és számom amin hívnak és telefonálok amennyit eszembe jut. A voip fórumon találsz erről bővebbet, nem akarok itt offolni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák