Új hozzászólás Aktív témák

  • 0xmilan

    addikt

    válasz cami][us #17 üzenetére

    Persze, meg lehet szokni. En anno ugy szoktam meg, hogy elengedtem, hogy itt valaha is olyan fokuszaltan tudjak dolgozni, mint mondjuk egy otthoni kornyezetben.
    Az a minumum, hogy berakok valami white noise zenet agybadugos fulhallgatoval. Ilyenkor ugyan nem hallom meg elsore, ha kiabaljak a nevemet, de cserebe azt is csak szurve hallom, hogy a management 5 meterrel odebb az indiaiakkal van kihangositott conference call-on.

    Az open office-nak is vannak kulonbozo fajtai es nem mindegy, hogy melyikkel talalkozik az ember.
    Talan a legdepressziosabb az egy teremben 100 pici cubicle, de ott legalabb vizualisan szurve van minden, ha eleg magasak a falak.
    Egy masik lehetoseg, amikor vannak kb. monitor magassagban elvalasztott reszek, de nem tul zsufoltan. Emellett van, aki babzsakban vagy hintaagyban tesped egy laptoppal, de jobb esetben el lehet vonulni egy zarhato szobaba, ha valami hangosat inteznel vagy nyugira vagysz. Ez a startup szeru, olyan-lazak-vagyunk-hogy-mindjart-szetesunk.
    A legrosszabb felallast szerintem a linkelt wiki cikk elso kepe mutatja. Mindenki jo szorosan egymas nyakan, mindenfele valaszfal nelkul. Ez is lehet elviselheto ha nem vagy nagyon anti-szoc. es a kollegak is rendesek.
    Vagy lehet ezeknek tetszoleges kevereke. Szoval nem biztos, hogy open office alatt ugyanarra gondolunk.
    Lehet kifejezetten jo elmeny is; nagyreszt a munkatarsakon, ceges kulturan mulik.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák