Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DraXoN

    addikt

    LOGOUT blog

    " Noha a boltban kereshetők lesznek az oda felvitt desktopappok is, ezeket megvásárolni és letölteni nem innen, hanem külső oldalakról lehet majd, a store csupán az ezekre mutató linkeket listázza. "

    Reméltem, hogy jön az új windowsal valami rendszerszintű update rendszer asztalra is.. Így akkor továbbra is katasztrófa lesz windowson (majd minden program külön saját updatert futtat magának változatlan módon :-( agyrém)

    [ Szerkesztve ]

    The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

  • DraXoN

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz attila9988 #13 üzenetére

    Most miért jobb az ha akkor párhuzamosan futnak az updater programok (erőforrást pazarolva, mivel több a futó folyamat miatta) és mind külön időpontban frissít és persze, hogy egymás után kérne újraindítás, épp, hogy az "előző" kért mondjuk...

    Egyébként nem azt mondtam, hogy kötelező legyen (bár megvan az előnye.. egységesség), de a rendszerszinten beépülő programoknál legalább (pl. tűzfal, vírusíró, böngésző(!), flash és más adobe féle "monsterek-nél jó lenne legalább).

    De ha normálisan lenne megoldva egy közös update rendszer, akkor nem tudom mi kifogás lehetne ellene... Jah igen tudom már... a program ami éppen frissítene közben nem dobna fel reklámot.. ahhaa.. marhára hiányozna.. mint az, hogy minden updaternek más-más designje van (véletlenül se egyforma... egyik undorítóbban tud kinézni néha mint a másik).

    Szerintem csak nyerni lehetne vele.. legalább egy időben frissülnének a programok is a többi rendszer komponenssel (nem mintha a windows update olyan jól megalkotott lenne.. Valahogy mindig a "legjobb időben" akar frissíteni).

    kispx:
    Csak ha jól értelmeztem a hírt az asztali alkalmazásoknál x86-on nem letölteni és telepíteni fog, hanem az adott alkalmazás weboldalára irányít majd át. Ami szerintem humoros megoldás, de jónak nem tartom.. minden egységességet nélkülöz majd ez a módszer ami szerintem elveszi a kedvet a használattól (nekem legalábbis elvenné).

    [ Szerkesztve ]

    The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

Új hozzászólás Aktív témák