Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz #16939776 #48 üzenetére

    A hsz elejével nem értek egyet, mert az Intelnek nem jó, ha valaki okosabb gépbe rakja a dolgait mint azt Ő tervezte. Mint pl anno úgy védekezett, hogy Atom procit olcsón csak a vele járó déli híddal lehetett venni. Neki se mindegy, hogy milyen piacokat fed le az adott eszköze.
    A második felére:
    Nem is értem mi köze az Integrált Grafikus Processzornak az ITX-es alaplapokhoz. Mivel rengeteg ITX-es lapba is lehet tenni PCI Express-es VGA-t. Megmondom őszintétn. Akinek nincs sok pénze, de kell otthonra a PC, mert a gyerek tanul, vagy Ő maga dolgozik rajta és kell mellé az internet, de semmi más nem megy csaka net, meg a wörd max még egy excel, oda baromira elég az IGP. Tökre felesleges bármiféle extra kártya. Unokatesómék gépe is pont ilyen. Egymagos proci HD4200 és még a Warcraft is elmegy 1280*1024-ben, max grafikán élsimítás nélkül. Most akkor kinek kell az IGP? Ja illetve Nekem is vga nélküli gépem van, mert bőven elég a régi játékok futtatásához a HD4200. UT 1680*1050 4*AA és 60FPS-nél megáll a Vsync miatt, lejjebb nem esik. Illetve szerintem az IGP bizony bőven jó egy erős proci mellé is melóhoz. Minek egy erős VGA ha csak videót kódol az ember, vagy egyebet melózik.

    Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

Új hozzászólás Aktív témák