Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • julius666

    addikt

    válasz NGA #100 üzenetére

    Az én statisztikámban szintén 3 gép játszik:
    Win8: egyre fel sem volt hajlandó települni (2010-es gép, nem annyira régi ócskavas), egyen folyamatosan kékhalálzott kb. idén nyár közepéig (azóta lekopogom de nem volt vele gond, bár lehet csak azért mert vettem egy tabletet és a lapos már inkább csak porfogó :P ), harmadikon szerencsére viszonylag kevés gond volt vele, ott csak az alaprendszer meghízott cirka 20 gigára és olyan szinten belassult, hogy arra nincs kifejezés.

    Win8.1: dreamsparkos telepítő, nagy gépen próbáltam updatelni vele a W8-at, nem ment (egyszerűen kifagyott a varázsló ahányszor próbáltam). Előbb említett lapost úgyis újra kellett húzni, arra szűz installként felment, de driver gondok vannak ott is (lehet ez most indulásra megoldódott már, azóta nem néztem).

    Természetesen minden esetben legális verzióról beszélünk.

    Ajánlom figyelmedbe ezt a topicot, vagy a PH-sat. Én nem azt mondom hogy mindenkinél el fog hasalni az update, de gyanúsan sok a problémás eset ha megnézed, tehát potenciálisan nagy a szívás esélye. Legalábbis a W7-nél maradáshoz képest nagyságrendekkel nagyobb.

    Az MS nagy fegyverténye a konkurenciával szemben a vendor lock-in volt (office, játékok), illetve hogy egy viszonylag stabil, ~a gép lecseréléséig kevés beavatkozást igénylő rendszer volt, a felhasználók számára megszokott felülettel. Utóbbi kettőt a W8 úgy ahogy van, kidobta az ablakon, meglátjuk az első pont meddig húzza ki.

Új hozzászólás Aktív témák