Új hozzászólás Aktív témák

  • .tnm

    addikt

    nekem a flash-t játszó plugin-container fagyott ki az esetek kb 33%-ában amikor bezártam egy videót pl. (előtte rengetegszer fagyott ki, ezért jött a Flashblock). és kifagyáson azt értem, hogy feladatkezelő és a legtöbb memóriát evő plugin-c... process-t ki kellett lőni.
    most elvileg flash hibákat is javítottak, remélem megoldódik ez is.
    (azt hozzáteszem, hogy amikor ez a hiba elkezdett jelentkezni, akkor közelben nem volt már az utolsó FFX, illetve flash update se, lehet VGA driver probléma pl.)

    most először volt olyan egyébként mind a 20 használt kieg.-em helyből működött a frissítés után! éljen!

    az android verzió mobilos kinézetén sok változást nem veszek észre, de az kb. botrány, hogy a felület válaszképtelen, amíg a háttérben feldolgozás zajlik (pl. sync belép). ezt 2011-ben egy Mozilla-tól már nem várná az ember.

    #2 syl5

    nálad lesz a hiba, vagy a hibát okozó alkatrész. nekem sem szaggat a görgetés (Win7 x64)

    [ Szerkesztve ]

    It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

Új hozzászólás Aktív témák