Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #24737024

    törölt tag

    válasz #16820480 #33 üzenetére

    Hát az Apple politikájával sem mindenben értek egyet, sheratan, de látom te jobban ismersz engem, és jobban meg tudod ítélni. Viszont az operációs rendszerüket jobbnak ítélem mint a konkurenciát, és a hardverrel, amihez eddig szerencsém volt sem volt soha bajom, így több Apple-terméket is használtam már, és jelenleg is van egy MacBook-om. Használhatsz egy terméket anélkül is, hogy elfogult rajongója lennél a gyártónak. :U Van Philips fülhallgatóm, BOSS gitárprocesszorom, Ibanez gitárom és Marshall erősítőm is, mégsem rajongok egyik cégért sem, csak számomra legjobban az ő termékeik feleltek meg. Nem tudom miért kell ilyen fehér-feketén látni mindent, főleg Apple-fób körökben. Böngészésre Operát használok, keresőnek Binget, a cégnél pedig Linux fut a gépemen, úgyhogy aligha vádolhatsz bármilyen szemellenzős fanboysággal.

    Na de most visszatérve: mint mondtam, nem szeretem az automatikus frissítést, mivel nem egy frissülő program vágta már haza a rendszeremet, vagy nem egy új verzióból hiányoztak általam megszokott és használt feature-ok. Szeretem elolvasni a changelogot és saját döntés alapján frissíteni vagy nem. Mivel a Google erre nem ad lehetőséget, legalábbis nem kézenfekvőt, így más termékeket használok. Ettől nem fog sem a Google éhenhalni, sem a fórum többi tagja hátrányt szenvedni, nem értem mire fel ezek a támadások és személyeskedések.

Új hozzászólás Aktív témák