Hirdetés

2018. augusztus 18., szombat

Gyorskeresés

(#1) oriic

oriic
(HÁZIGAZDA)

Speciális kiadások:

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn / No WAREZ!

(#2) 30z.Samu

30z.Samu
(PH! nagyúr)

Ahogy lehetőségem lesz rá, izomból megfejelem az előrendelés gombot. :D

Sic parvis magna. | Vadonat új, bontatlan, garanciás Case Logic AUA-316 16" notebook táskák eladók!

(#3) oriic válasza 30z.Samu (#2) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

A preorder mostantól él. :R

(#4) fogtunder

fogtunder
(PH! nagyúr)

lassan tényleg kénytelen leszek venni egy PS4-et...

a topikok témájához kapcsolódó kérdéseket kérlek a topikokban tedd fel, ne privátban!

(#5) Xaels válasza oriic (#1) üzenetére

Xaels
(PH! félisten)

Néha ilyenkor kicsit sajnálom, hogy nem dobozosan veszem a játékokat, de csak a port fogná és a gyerekek tuti Barbiznának Kratosszal.

PSN ID: Lord_Machine_X ///

(#6) tailor74

tailor74
(PH! addikt)

Első napos vétel lesz. :K

tailor74 - Fortes fortuna adiuvat

(#7) ProEvoFan válasza Xaels (#5) üzenetére

ProEvoFan
(PH! kedvence)

No meg a kényelem.Steamen hozzászoktam a digitális tartalomhoz.Ps4en is ezt követem.
A játék várós.Nem kicsit, nagyon!

(#8) Pöttön

Pöttön
(őstag)

Asszem én is kénytelen leszek venni megint egy ps4-et, mert ezt nem lesz szabad kihagyni, az összes GoW eddig nagy kedvenc, remélhetőleg ez se lesz kivétel... :)

A sport a legjobb kikapcsolódás... "Főnök, ki az a Korporations?" SCII-Dio 3 BATTLETAG: Horiboy#2965

(#9) perge666

perge666
(PH! addikt)

Jajj de jó,már várom.
Igaz nem első napos vétel lesz,de akkor is meg fogom venni.

ペルゲ

(#10) gyuromoj

gyuromoj
(PH! addikt)

Még tavaly előrendeltem, pedig lassan másfél éve nincs gépem. :DDD

Régi rendszerben: gyuromoj felhasználónak 44 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#11) 30z.Samu válasza gyuromoj (#10) üzenetére

30z.Samu
(PH! nagyúr)

Akkor itt az ideje venni egy másikat... ;]

Sic parvis magna. | Vadonat új, bontatlan, garanciás Case Logic AUA-316 16" notebook táskák eladók!

(#12) Tigerclaw válasza fogtunder (#4) üzenetére

Tigerclaw
(PH! kedvence)

Én is így vagyok ezzel. Az X ONE X volt korábban a "vásárlási listám" élén, de egyszerűen túl sok jó PS exlusive játék van, ami mellett nem lehet elmenni.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#13) fogtunder válasza Tigerclaw (#12) üzenetére

fogtunder
(PH! nagyúr)

Ha lenne az a hardver a Sony exkluzív címekkel, akkor már lenne egy...

a topikok témájához kapcsolódó kérdéseket kérlek a topikokban tedd fel, ne privátban!

(#14) 30z.Samu válasza fogtunder (#13) üzenetére

30z.Samu
(PH! nagyúr)

Pro X :D

(#15) NandorHUN

NandorHUN
(PH! addikt)

Nyáron minenképp kiviszem.

Új trailer is nagyon jó.

(#16) Pöttön válasza fogtunder (#13) üzenetére

Pöttön
(őstag)

Akkor a te géped a ps4 omega. :DD

A sport a legjobb kikapcsolódás... "Főnök, ki az a Korporations?" SCII-Dio 3 BATTLETAG: Horiboy#2965

(#17) pomorski válasza NandorHUN (#15) üzenetére

pomorski
(őstag)

Az nekem is nagyon tetszett.

(#18) Scholes9

Scholes9
(PH! nagyúr)

3 hónapot már simán kihúzunk :)

(#19) ProEvoFan

ProEvoFan
(PH! kedvence)

Digital Deluxe Editionhoz ami jár képregény meg művészi könyv, az vajon magyarul is lesz?Valami infó?

(#20) gyuromoj válasza 30z.Samu (#11) üzenetére

gyuromoj
(PH! addikt)

Természetesen be fogok szerezni egy gépet, mert azóta is jelent meg pár játék ami érdekel illetve ez az év megköveteli a PS4 meglétét. :))

Régi rendszerben: gyuromoj felhasználónak 44 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#21) pulffy

pulffy
(fanatikus tag)

Digital Delux Editiont lehet elorendelni, csak ez lessz, vagy meg johet mas is?

PSN: p7lffy

(#22) Scholes9 válasza gyuromoj (#20) üzenetére

Scholes9
(PH! nagyúr)

És mik jönnek még az évben :) Ez csak a kezdet.

(#23) gyuromoj válasza Scholes9 (#22) üzenetére

gyuromoj
(PH! addikt)

Ne is mondd, lesz mivel pötyögni. :DDD

(#24) Adam_Shepard válasza oriic (#1) üzenetére

Adam_Shepard
(PH! addikt)

naná, hogy limited

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#25) kolopele

kolopele
(PH! addikt)

Nagyon várom. Az utóbbi időben max. 3 játék volt érdemleges amit PC -n végigtoltam, és ahogy a jövő felhozatalát nézem nem is lesz nagyon több, a PS4 ill. a Switch ellenben tarolni fognak. Még mindig nem értem a Zelda végére, az Uncharted 4 - et most fejeztem be, PC - n meg az Assassins első ma megjelent DLC - jét nyomtam végig (sajnos csak néhány óra egy ilyen, de megérte).

(#26) bobojszan

bobojszan
(kvázi-tag)

Na ennek milyen lesz a God módja? Pár joy-om meg az egyik párkapcsolatom ráment az 1-2-3 kikalapálására! :D

[ Szerkesztve ]

God of War Rank : Chaos

(#27) PowerBuldog

PowerBuldog
(PH! kedvence)

Collectors remélem lesz kapható itthon is. :)

Shop.Builder - Mi arra gyúrunk, hogy Te izmos legyél!

(#28) GodGamer5

GodGamer5
(senior tag)

A GOW és a Detroit is büntetni fog! :)

"Az emberek azt hiszik, hogy az optimalizacio egy olyan dolog, hogy a kocka felkel, haromszor raver a monitorra fallosszal, es bumm, egy mosogepen is 120fps-el fut realtime a reszecskeszimulacio szepen animalva, ezek a barmok meg inkabb szuperszámitogepekkel szopnak..."

(#29) bAtt001

bAtt001
(PH! addikt)

Az extrákból látszik hogy ez is elmegy RPG vonalra mint az AC széria, pajzsok, armor settek. Csak a 3-al játszottam eddig de ott ilyesmiket nem nagyon láttam :D Csak mikrotranzakció ne legyen.

(#30) -FLY-> válasza bAtt001 (#29) üzenetére

-FLY->
(senior tag)

Nem baj az, ha lehet egy kicsit gearelni, de ne legyen diablo 3.

Obituary!!!

(#31) pulffy válasza bAtt001 (#29) üzenetére

pulffy
(fanatikus tag)

Biztos nem lessz, ha csak azt nezzuk hogy a Horizon a Last of Us vagy a Uncharted 4ben sem voltak ilyen dolgok akkor itt sem leszenk... :K anyira legyen rpg mint a Horizon ;)

[ Szerkesztve ]

(#32) bAtt001 válasza pulffy (#31) üzenetére

bAtt001
(PH! addikt)

Pont tegnap panaszkodtak ps4 topicban hogy Uncharted4 survival mód kb lehetetlen mikrotranzakció nélkül :D De a másik kettő az stimmel. Csak ne kérje sehol a bankkártya adatokat :D

(#33) pulffy válasza bAtt001 (#32) üzenetére

pulffy
(fanatikus tag)

Jo, de az multis , itt lessz multi? Nem hiszem...

(#34) Xaels válasza bAtt001 (#29) üzenetére

Xaels
(PH! félisten)

Alapvetően látszik, hogy teljesen más játékmenete lesz mint az elődöknek. Különböző fegyverek és azokhoz tartozó képességek korabban is voltak, a fejsze mellé meg úgy gondolom ha becsúszik a pajzs is még teljesen rendben van. Ettől nem lesz RPG-sebb mint korábban.

(#35) fogtunder válasza Xaels (#34) üzenetére

fogtunder
(PH! nagyúr)

én csak abban bízok, hogy nem lesz belőle souls klón. nem baj, ha változtatnak a korábbi harcrendszeren, csak Kratosban mindig a kissé agyatlan agresszió volt a jó, nem a tizedmásodprecre kiszámított mozdulatok.

(#36) Xaels válasza fogtunder (#35) üzenetére

Xaels
(PH! félisten)

Nem hiszem, hogy annyira drasztikus lenne, bár annyira nem hangzik rosszul a Nioh és a Bloodborne után egy Viking mitológiás holmi ;] Nekem valahol a klasszikus GOW és a Nioh között lenne a legjobb.

(#37) CocooN-z válasza oriic (#1) üzenetére

CocooN-z
(őstag)

Kár hogy nincs benne az "exkluzív litográfia és a szövettérkép" benne a Limited-ben, de az Artbook miatt marad az. Aki esetleg eladná majd a Collectors-ból fentieket szóljon :D

Köszi ori

[ Szerkesztve ]

(#38) fogtunder válasza Xaels (#36) üzenetére

fogtunder
(PH! nagyúr)

mondom, nem baj, ha elmennek kicsit a tömegnészárlás felől a taktikusabb harcok irányába, de Kratossal nem Nioht akarok játszani, hanem küklopszok szemét kitépni :D

akkor most ez skandináv mitológia lesz? mert nekem a trailerből nem jött le, csak az, hogy egy másik világ.

(#39) Xaels válasza fogtunder (#38) üzenetére

Xaels
(PH! félisten)

Igen Skandináv, bár ugye az a szarvas, levágott fej mintha Mimir lenne ahogy bemutatkozik az elég stabil utalás.

[ Szerkesztve ]

(#40) chris0000

chris0000
(fanatikus tag)

én is veszek 1 ps4 prot hiába pécés vok :B ezt ki kell próbálni főleg,h magyar lokalizációt is kap! :Y
jah és a become human is kap magyar nyelvet...

(#41) Jacktor

Jacktor
(tag)

Jött a HZD, akkor még éppen kibírtam. Most meg jön ez... Ehhh, mondjuk most épp nincs asszony akinek meg kéne magyarázni hogy minek a PC és a laptop mellé egy PS4 is :DDD

www.wotinfo.hu | MU8002 | Ryzen 1600 | wf2 1060/6

(#42) Tigerclaw

Tigerclaw
(PH! kedvence)

Kíváncsi vagyok, hogy nem tervezi-e a Sony újraindítani a kézi konzolját a Switch ötlete alapján.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#43) toronyhaz válasza Tigerclaw (#42) üzenetére

toronyhaz
(tag)

Ahogy láttam elég sok cím támogatja a remete play-t
Most nézem : kb 120 játék. De ez persze folyamatosan bővül.
Lehet majd beszerzek egy Vita-t.

[ Szerkesztve ]

(#44) pomk

pomk
(őstag)

Az új rész mennyire épül(het) a GOW 3-ra? A türelmetlen várakozásban érdemes megvenni és végigjátszani, vagy semmi köze nincs egymáshoz a 2 résznek?

(#45) 30z.Samu válasza pomk (#44) üzenetére

30z.Samu
(PH! nagyúr)

Elvileg lesznek utalások a múltbeli dolgokra, ettől függetlenül akkor is élvezhető lesz a játék, ha az előzőkkel nem játszottál.

(#46) oriic válasza pomk (#44) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

Idovonal szerint GOW3 utan jatszodik az uj resz, de anelkul is ertheto lesz.

[ Szerkesztve ]

(#47) pomk válasza oriic (#46) üzenetére

pomk
(őstag)

Köszi!

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.