Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bici

    félisten

    válasz solfilo #35 üzenetére

    Az igen, ma is tanultam valamit.
    Nem gondoltam volna hogy létezik fhd-re korlátozott vp9 támogatás.
    De, mivel a dekódolási képesség nem gcn verzió függő, így akár lehet ebben fejlettebb dekódoló is, persze, lehet, hogy az AMD-nek esze ágában sincs belenyúlni egy kész tervbe.

    Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

  • Plasticbomb

    addikt

    válasz solfilo #35 üzenetére

    A Carrizo AM4 foglalaton is bemutatkozott, ugy hivjak, Bristol Ridge. (Ha jol emlekszem, amikor kijott a zen+ generacio, akkor azokbol kuldtek ki azoknak, akiknel gond volt a bios frissites miatt, par peldanyt, hogy megoldjak a problemat, aztan kuldjek vissza a procit.)
    4kert en nem aggodnek, azokon az alaplapokon 1.4 a max, amit talahattal.
    Elvileg jobb IPCje van a carrizonak, mint a kaveri/godavari parosnak, de volt valami mizeria az l3cache megvagasa miatt, valami bottleneck cpu teljesitmenyben. Kerdeses, hogy ez tulajdonkeppen egy full carrizo chip lesz, minden modullal maxon, ami elerheto volt ra, vagy sem. Ami meg kar, az a szorzo allitas. Szivesen megneztem volna, mit tudok az 845bol kihajtani, de nem engedte allitani se UEFIben, sem register allitassal a frekiket, csak a feszt lehetett lejjebb huzni valamivel. (pont ma talaltam meg az egyik dobozban, lehet elviszem ocsemnek, hogy lesse meg, mennyivel masabb ezt hasznalni, mint a 4,5on jaratott Godavarit.

    [ Szerkesztve ]

    ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

Új hozzászólás Aktív témák