Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • moonman

    titán

    válasz MichaelSD #15 üzenetére

    azt hiszem, ez mindent elárul. :) az utolsó hír egy 2005-ös, ahol azzal kezdik, hogy igen régóta volt ilyen "súlyos" hiba a Hotmail-ben, és a jelenlegi sem világméretű, hanem regionális és a userek kb 2%-át érinti. ja és nem biztonsági hiba volt, csak simán nem engedett belépni. szóval azért vannak különbségek.

    szerk: na találtam egy frissebbet, USA keleti partjáról nehezen ment a belépés, de ez úgy olvasom az egész MS hálózatot érintette TechNet-től, www.microsoft.com-on át MSN portálig. a 11. hozzászóló pedig már azt írja, hogy megint működik. :U

    [ Szerkesztve ]

  • Piton

    tag

    válasz MichaelSD #15 üzenetére

    Nem zsigerbol valaszoltam.
    Igen nagyresze ingyen, de ugyan ugy erintette a hiba azokat is akik fizetnek es ez a gond.
    MS-nel meg ilyen jellegu kimaradas mint ami itt mar szinte szokvanyos lesz lassan, marha regen volt.
    Nem is olyan regen meg az elhuzodo szereny emlekeim szerint MINDENKIT erintette aki g hasznal... Ez meg azert mar kicsit vicces...
    Az meg meg kemenyebb, h a docson levo doksikhoz kicsit tobben fertek hozza, mitn akikkel megosztottak es itt is voltak elofizetesesek is.
    Aztan meg hoppa megint meghalt a levelezes is, igen tudom csak reszben, most... Ezelott viszont eleg hozamos idore mindenkinel. Igen tudom kliensekkel ment, de az meg csak webes feluleten lehet engedelyezni, oda meg nem lehetett bejutni. Az meg a csucs, h akarki akarmit mond ezeknek a cuccoknal a lenyege a webes-online elerhetoseg, nem az offline progik...
    Az meg igazan nem mentseg, h fejlesztes miatt, ez van fejlesszenek ahogy akarnak, de attol meg nem kell leallni...
    Bar engem nem erint es emlekeim szerint moonmant se... :)
    Tudom moonman es en elvakult MS-esek vagyunk gugli ellenesseggel...
    Nem nagyon erdekel, ki mit gondol rolam/rolunk, de aki tisztan lat az belatja, h ez kicsit azert necces mar es egyre surubben van gond...

    Kódból vagyunk...

Új hozzászólás Aktív témák