Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • alma_fan

    csendes tag

    válasz azbest #49 üzenetére

    "ekkora egy kamu videót..."

    "De a FED is megmondta... száz milliós tételből 10es nagyságrend nagyon pici esély, hogy baj legyen."

    Ez akkor sem lehet magyarázat. Egy ekkora cégnek oda kellene figyelni az image-ára és nem engedhet meg magának ilyeneket:

    [link]

    "A család szerette volna visszakérni a 162 fontot, amelyet kifizettek az iPod Touch-ért, azonban az Apple csak akkor fizette volna vissza az összeget, ha a család megígéri, nem fordulnak nyilvánossághoz az ügyben. Amennyiben ezt mégis megtennék, úgy a gyártó pert helyezett kilátásba következményként. A felháborodott családfő érthető okokból azonnal a sajtóhoz fordult és reméli, hogy ennek ellenére visszakapják a pénzüket. "

    "gyártó pert helyezett kilátásba" :D Még nekik áll feljebb?

    Az ilyenek a Rákosi korszak előszeretett módszerei voltak, ami nem a 20. század legfényesebb korszaka közé sorolják.

    [ Szerkesztve ]

    Unix is simple. It just takes a genius to understand its simplicity. (Dennis M. Ritchie). Tékozló Homár olvass és megvilágosodsz, Windows 7& Ubuntu

  • alma_fan

    csendes tag

    válasz azbest #67 üzenetére

    1. Szerintem itt vedd [link] olcsóbb, mint amit linkeltél. Úgy 25 %-al. Vagy éegalábbis én itt venném, miért fizessek valamiért 580 ezer Ft-ot, ha 426-rt is megvehetem. Minimum, nagy előny, ha választhatsz. :D
    2. Mennyi is a garancia? ;)
    3. [link]

    Az Apple milyen üzleti szolgáltatásokat is kínál, BlackBerry mellé jár egy szép szolgáltatás halmaz is?

    [ Szerkesztve ]

    Unix is simple. It just takes a genius to understand its simplicity. (Dennis M. Ritchie). Tékozló Homár olvass és megvilágosodsz, Windows 7& Ubuntu

  • alma_fan

    csendes tag

    válasz azbest #73 üzenetére

    "sznobság és státusz szimbólum hajszolás"

    Pontosan ez az amiatt az Apple ott tart ahol tart, el tudta hitetni az emberekkel, hogy amit vesznek az jó, már akivel. Ez a HP-ről pont nem mondható el pláne a telefonpiacon. Az pedig, hogy rengeteg céh HP PDA-t használ nem a véletlen, meg a sznobság műve.

    Unix is simple. It just takes a genius to understand its simplicity. (Dennis M. Ritchie). Tékozló Homár olvass és megvilágosodsz, Windows 7& Ubuntu

  • alma_fan

    csendes tag

    válasz azbest #76 üzenetére

    "valsz a Hp és hasonló pda termékek voltak a legközelebb az igényekhez és azért... de azt sem szabad elfelejteni, amit a cégek vezetői nyomatnak: meg kell mutatni a világnak, hogy milyen jól megy a cég és mindenféle státusszimbólumnak neveztek ki mindenféle drága holmikat és autókat kérnek,"

    Az egyik jó barátom a British Tobbacco-nál (remélem jól írtam) dolgozik, igazából üzletkötő, és HP PDA-k vannak, nem mint státusz szimbólum, hanem mint munkaeszköz. Mondjuk egy IPhone, nem erre való, de azt sem tudnám elképzelni hogy annyit nyúzzanak, egy IPhone-t mint egy HP gépet.

    Igaz az IPhone nem üzleti eszköz, Bezzeg az ára a felett van... :D

    [ Szerkesztve ]

    Unix is simple. It just takes a genius to understand its simplicity. (Dennis M. Ritchie). Tékozló Homár olvass és megvilágosodsz, Windows 7& Ubuntu

  • Scalpel

    senior tag

    válasz azbest #76 üzenetére

    Ez sem igaz minden cégvezetőre... nagyon nem. Ismerek olyat, akinek a háza elárulja, hogy nem kell segélyért sorbanállnia, de többet nem... aztán sokszoros milliárdos... és még csak nem is valami preztízs autót vezet...
    Nem mondom, valóban van egy úgy szocializálódott menedzserréteg, amire a leírásod tökéletes... egyébként meg szerintem pont vicces, ha egy cégvezetőnek az iphone státuszszimbólum... mert leszámítva az árát az iphone szvsz nem az...

    Fikázósdihoz annyit, ha valaki istenítheti (nem Rád célzok, hanem az általános fanboyokora), akkor lehet fikázni is. Kicsit ki kell nyitni az emberek szemét, mert egyébként hajlamosak a marketingépezetek zombit csinálni belőlük...

Új hozzászólás Aktív témák