Új hozzászólás Aktív témák

  • stracker06

    aktív tag

    válasz Tikakukac #18 üzenetére

    Sziasztok!

    Én nem vagyok nagy szakértő, meg semmi ilyesmi, de van egy Packard Bell notebook-om már kb másfél éve. Nem csillogós - villogós, hanem matt fekete. (ha már akkora szakértő vagy, akkor tudhatnád, hogy ilyet is gyártottak/gyártanak).
    Semmi bajom nincs/nem volt vele, működik rendesen, pedig hetente 2-szer végighurcolom fél Magyarországon, vonaton, metrón, buszon, hidegben, melegben. Működik rendesen. Természetesen nem mondom azt, hogy ez volt a "legbivalyabb" gép a világon amikor vettem, viszont az ár-érték aránya szerintem jó volt az akkori kínálatot tekintve és arra amire én használom, arra tökéletesen elég.
    Szóval, semmi sem ment benne tönkre, a Seagate 500 gigás winchestert kivéve, ami a múlt héten állt meg valamilyen oknál fogva. (Mivel sajnos csak 1 év garancia volt a gépre, ezért így jártam---jó lett olna az a kettő.) Remélem, hogy senki sem fogja azt írogatni, hogy: "na, ugye!", mert azért érzékeljétek, hogy azt a vinyót nem a PB gyártotta, sőt, nem hinném, hogy bármivel több köze volt hozzá annál, hogy valaki megfogta és belecsavarozta a notiba. Egyébként azóta vettem bele egy másik merevlemezt (3 év garival) és megy tovább.
    Ennyi! :))

    SFm™

Új hozzászólás Aktív témák