Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    válasz Tigerclaw #4 üzenetére

    A Lenovo kifejezetten jo ar/ertek aranyu notikat keszit minden szegmensben, illetve nem felt adoptalni nagyobb mertekben az AMD processzorait sem.

    A legnagyobb mértékben a HP adoptálja már 15 éve az AMD processzorait. A Lenovo, ha csak nagyon kell. Az, hogy a prohardveren nem jelennek meg a HP notebookok a hírekben, nem azt jelenti, hogy a Lenovo ebben az első. Aztán ezt nem írtad, hogy a harmadig generációs AMD-kig, a Lenovo-kkal azért volt baj, ellentétben a HP-kkal 15 éve igen kevés. Tehát amit ebben a mondatban írtál nem nagyon igaz.

    A HP kinalat meg nem igazan konzisztens, illetve naluk is csak bottal szabad piszkalni a budget/value szegmenst.

    Hogy micsoda :D

    2006 óta konzisztens, pontosan meghatározott termékkategóriákkal, és mindig azokkal. Business kategóriában a HP az egyetlen AMD szempontból is aki ilyen, meg intel vonalon is. A ThinkPad is csak ott a T, E széria ami állandó, meg a P már amikor, igaz csak intel vonalon, mert a Lenovo AMD vonalon csak akkor teker, ha van bevétel.

    A konzumer vonalon, meg a Dell a leg konzisztensebb. Ott sem a Lenovo, sem a HP nem domborít.

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

  • hallador

    addikt

    válasz Tigerclaw #8 üzenetére

    A konzumer vonalon, meg a Dell a leg konzisztensebb. Ott sem a Lenovo, sem a HP nem domborít.

    Miért én mit írtam? Business vonalat, nem nagyon értem most ezt mire írtad?

    Ha cserélhető RAM kell, akkor a Lenovot, Dellt azonnal ki is lőtted, mert ott csak a HP játszik ahogy írod.
    Egyedül a Latitude 5000-es széria amiben még cserélhető, de ott is kérdés meddig, a felső kategória ott is forrasztott.

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák