Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pomm

    tag

    Én 9 hónapja váltottam. Az első ami nem tetszett, az a név csere volt. Nekem az első szolgáltatóm a a pannon volt még 1996-ban. Leszámítva a 6 év külföldön élést és egyszer egy hat hónapos intervallumot, csak pannonos, előfizetéses kártyám volt. A 6 év alatt pedig pannonos feltöltőm, amikor itthon voltam, akkor arra töltöttem.
    A név lecserélése engem bosszantott, egy kicsit lealázónak éreztem az összes magyar ügyfelükkel szemben és szerintem sokan így voltak, vannak ezzel. A másik a készülék kínálatuk. Mindkét szolgáltatónak voltak 0 ft-os vagy jelképes összegért komolyabb telefonjaik, pl. androiddal, amikor a telenor még csak az rbm vackot adta egy horror csomagban, meg 10 ropival olcsóbban (90.000) a piaci árnál a 100 ropis samsungot két év rabszolgaságnál. Ez amúgy az összes készülékre igaz volt. Mintha csak a zsebpénzből vásárló 10-13 éves korosztály meg a kőkemény business man-ek lennének az ügyfelek. A kettő között siralmas, régi és drága készülékeket lehetett kapni.
    Amikor feltöltős kártyára szerettem volna váltani, akkor ehhez be kellett mennem személyesen. Az boltban dolgozó hölgy stílusáról inkább nem írok, bár ez nem a telenor hibája. Egy félórás tortúra végén, mondták, hogy fizessek részszámlát. Először nem értettem, ugyanis két előfizetésem volt, egy számlán, ebből csak az egyiket készültem megszüntetni, illetve átváltani feltöltősre. Kértem, hogy számlázzák ki, számlazárástól meg mehet a feltöltős. Nem lehetett. Mondtam, akkor fizetek és letettem a bankkártyám.
    -Sajnos ezt nem áll módunkban bankkártyás fizetéssel elfogadni, csak készpénzzel - mondta a hölgy. Pafff.
    A harmadik, a számla. Nekem évek óta +/- 1000-2000 Ft. hasonlóak a számláim végösszegei. Átmentem a piroshoz és 9 hónapja 30%-kal kevesebb. Ez következik a ismerősi körömben lévő 70-esek miatt, de lám nekik van annyi eszük, hogy adnak pl. hétvégi kedvezményt a hálózaton belüli hívásra, a pannonnak meg (legalábbis akkor) nem volt.

    üdv: pomm

Új hozzászólás Aktív témák