Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zenit73

    aktív tag

    válasz zenit73 #1926 üzenetére

    Reggel idő hiányában kapkodnom kellett, de most kiegészítem, bár az ilyen írásaimra nem nagyon van reakció, ha van az arról szól, hogy nincs igazam rosszul tudom.

    A 20-80-ig fórumtársak (van aki 30-70-ig, és kétségbe esett mert 29-ig merítette és biztos most tönkrement :Y ) elgondolkodtak már azon, hogy az új készüléke csak a 60% üzemidőt tud mint az én ugyanolyan készülékem, én kihasználom a hosszú üzemidőt (M1 laptop), ő szívatja magát mert az új készülékének annyi az üzemideje mint majd az én 5-6 éves, természetes úton degradálódott akkujú készülékemé, ráadásul az övé 5-6 éves korában ugyanolyan állapotban lesz mint az enyém, ha nem rosszabban. Ugye anno technika órán elmondta a tanár, hogy a fűrészlap minden fogát kifizettük, ne csak a közepén levőket használjuk. Ez igaz az akkuban levő vegyi masszára is, használni kell az egészet, nem csak a 60%-át, ha próbálom nagyon egyszerűsítve leírni.

    Tényleg el kellene engednem ezt az akku témát, csak olvasva a fórumokat néha nem bírom tovább, pedig tudom, hogy semmi értelme nincs leírni ezeket a mondatokat.

Új hozzászólás Aktív témák