Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • swayze

    tag

    válasz Duree #5 üzenetére

    Itt már leírtam a kollegának, hogy kb mire használom a gépet, ez egy mozi tanulós gép tvre kötve, mert kell a nagy képernyő. Tény és való, hogy ez egy régi gép i560 van benne asszem szóval az első mobil i5-ös, de van mellé 8Gb ramja meg Teslásítva van egy 500-as ssd-vel, de arra amire nekem kell bőven elég és igazából gyors is és innentől nem is értem miért cserélném le mondjuk egy ujjabbra ami ugyan ezt csinálná ugyan ekkora sebességgel 🤷‍♂️. Nyílván ennek nincs sok értelme és amúgy se változtatna azon, hogy a windows-zárolt képernyőn nincs virtuális bill, de azon se, hogy miért van 2 beállítás panel 🤷‍♂️. De van még ilyen jó dolog a 10-alatt wifi véletlenszerű, hogy a gép bekapcsolás után felcsatlakozik-e a wifire vagy sem néha igen néha nem pedig a jel erős az adapter jó csak hát a csodák palotájába ez se működik jól. Szóval ilyen ez a windows és hiába öreg ez a gép mert hogy, 8.1 alatt is az volt és még se volt wifi hiba, 2 beállítás menü, zárolt képernyő és egyéb hibák. Ezek azóta vannak mióta az Ms azt találta ki, hogy a felhasználónak elég a felületes beállításokat látni és a rendszer majd intézi a driver-eket meg mindent a háttérbe.

Új hozzászólás Aktív témák